کد خبر : 2052926 | 15 تیر 1403 ساعت 23:43 | 25.8K بازدید | 51 دیدگاه

دلا فوئنته: کروس باید کارت قرمز می‌گرفت!

لوئیس دلا فوئنته،‌ سرمربی اسپانیا، معتقد است تونی کروس باید به دلیل خطا روی پدری اخراج می‌شد.

دلا فوئنته: کروس باید کارت قرمز می‌گرفت!

پس از پیروزی دراماتیک اسپانیا مقابل آلمان و صعود به مرحله نیمه‌نهایی با گل لحظات پایانی میکل مرینو، لوئیس دلا فوئنته، سرمربی تیم ملی اسپانیا، در کنفرانس خبری خود به تحلیل بازی و عملکرد بازیکنان پرداخت.

دلا فوئنته در ابتدا با ابراز خرسندی از دستاورد تیمش گفت: «این لحظه‌ای است که باید به آنچه به دست آورده‌ایم افتخار کنیم و از این لحظه لذت ببریم. از نظر فیزیکی، خواهیم دید که چگونه می‌توانیم در روزهای آینده بهتر شویم. من مطمئنم که همه بازیکنانم آماده هستند. آنها در سطح بسیار بالایی بازی می‌کنند.»

او درباره مصدومیت پدری با خطای تونی کروس گفت: «نمی‌دانم مصدومیت او در چه حدی جدی است اما درد زیادی داشت و قطعا باید تا آخرین لحظات منتظر نظر پزشکان باشیم. به‌نظر من خطا روی او کارت قرمز داشت اما داور حتی از کارت زرد هم استفاده نکرد.»

2050846

او با تحسین بازیکنانش ادامه داد: «بازیکنان من سیری‌ناپذیر هستند. من به مربیگری چنین بازیکنانی افتخار می‌کنم. بسیاری از آنها را سال‌هاست که می‌شناسم. آنها عادت به رقابت در بالاترین سطح دارند و فرصتی برای قهرمانی دارند. این تیم همیشه رقابت خواهد کرد. البته همیشه جا برای بهبود وجود دارد، اما نمی‌توانیم غرور، کیفیت و تعهد آنها را زیر سوال ببریم.»

دلا فوئنته به شب تاریخی تیمش اشاره کرد و افزود: «این یک شب تاریخی است. من افتخار می‌کنم که می‌توانم نماینده کشورمان باشم. اینکه تا کجا پیش خواهیم رفت، خواهیم دید، اما کاملاً مطمئن هستیم که می‌توانیم با این تیم بسیار پیش برویم.»

دیدگاه‌ها