کد خبر : 2053004 | 16 تیر 1403 ساعت 13:09 | 25.7K بازدید | 11 دیدگاه

اولین جدال مغانلو و قایدی با مدافع عنوان قهرمانی

اتحاد کلباء در نخستین هفته از فصل جدید ادنوک لیگ، باید برابر مدافع عنوان قهرمانی قرار بگیرد.

اولین جدال مغانلو و قایدی با مدافع عنوان قهرمانی

به گزارش "ورزش سه"، مراسم قرعه‌کشی فصل جدید رقابت‌های ادنوک لیگ امارات برگزار شد و تیم‌ها حریفان خود را تا پایان فصل شناختند که در این میان، اتحاد کلباء باید در دور نخست این پیکارها، به مصاف قهرمان فصل گذشته این دور از مسابقات برود.

در قرعه‌کشی انجام شده، الوصل که فصل قبل توانست بالاتر از سایر رقبا عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ امارات را کسب کند، در هفته نخست باید در ورزشگاه کلباء، به مصاف میزبان خود برود.

2051016

شهریار مغانلو که کار پیوستنش به کلباء تمام شده و تنها اعلام رسمی آن باقی‌مانده است، باید در نخستین چالش رسمی خود، با مدافع عنوان قهرمانی ادنوک لیگ روبرو شود.

مهدی قایدی نیز که فصل قبل با شانزده گل، بهترین گلزن کلباء در تمامی رقابت‌ها بود، هنوز تکلیفش برای فصل بعد نامشخص است، ولی ببرها در تلاش هستند تا با جلب رضایت باشگاه شباب الاهلی، که بتوانند قرارداد قرضی این بازیکن را تمدید کنند.

در صورتی که کلباء موفق به حفظ قایدی شود و او در این تیم بماند، این بازیکن به همراه شهریار مغانلو در نخستین بازی فصل جدید، کار سختی مقابل الوصل قدرتمند خواهند داشت. مسابقه‌ای که قرار است روز جمعه دوم شهریور برگزار شود.

2051015

لازم به ذکر است که کلباء در دور یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام بانک اسلامی ابوظبی، سومین جام داخلی امارات، باید به مصاف العین، قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا برود تا مغانلو و قایدی فصل جدید را با دو جدال دشوار مقابل دو تیم قدرتمند اماراتی که دو قهرمانی ارزشمند را در فصل قبل کسب کرده‌اند، روبرو شوند.

دیدگاه‌ها