کد خبر : 2053099 | 16 تیر 1403 ساعت 20:20 | 10.1K بازدید | 6 دیدگاه

ستاره فرانسه: اسپانیا تیم سرزنده و کاملی است

ژول کنده، مدافع فرانسه، می‌گوید بی صبرانه منتظر بازی حساس مقابل اسپانیا در مرحله نیمه نهایی یورو 2024 است.

ستاره فرانسه: اسپانیا تیم سرزنده و کاملی است

به گزارش "ورزش سه"، بعد از برد در مرحله یک هشتم نهایی مقابل بلژیک، عصر دیروز فرانسه موفق شد در ضربات پنالتی پرتغال را شکست بدهد و به مرحله نیمه نهایی برسد تا با اسپانیا رو به رو شود.

فرانسه با شکست پرتغال یکی از مدعیان قهرمانی را از پیش رو برداشت و همانطور که ژول کنده می‌گوید خیلی امیدوار هستند که به جام قهرمانی دست پیدا کنند.

مدافع بارسلونا در گفتگو با اکیپ درباره برد مقابل پرتغال گفت: "البته که ما از پیروزی خوشحالیم. هنوز جنبه‌هایی وجود دارد که می‌توانیم در آن پیشرفت کنیم، اما یک بار دیگر در دفاع بسیار محکم بودیم. کار تیمی ما باورنکردنی بود. قبول دارم که ما باید یک یا چند گل می‌زدیم چون موقعیت‌های خوبی داشتیم. اما خلق موقعیت برای حریف خیلی سخت بود."

2051166

رویارویی با اسپانیا در نیمه نهایی؟

آن‌ها خوب بازی می‌کنند و تیمی دارند که می‌تواند توپ و میدان را در اختیار بگیرند و بدون گل خورده کنترل بازی را در سلطه داشته باشند. مهمتر از همه، ما باید بعد از این دیدار سخت به خوبی ریکاوری کنیم. اسپانیا حریف سرزنده‌ای است که دوست دارد از فضاها سوء استفاده کند و وینگرهای خطرناکی دارند، از جمله لامینه یامال که من به خوبی او را می‌شناسم. اسپانیا یک تیم کامل است. ما باید فشار بالا را روی حریف حفظ کنیم و سعی کنیم در جریان بازی نتیجه بگیریم.

دیدگاه‌ها