کد خبر : 2053121 | 16 تیر 1403 ساعت 21:49 | 32.4K بازدید | 49 دیدگاه

ویتال هاینن در مسیر تحقق رویای چینی؛

والیبال نه، این یک جنگ سرنوشت‌ساز است

تیم هجدهم لیگ ملت‌های والیبال فردا مشخص خواهد شد.

والیبال نه، این یک جنگ سرنوشت‌ساز است

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب رقابت‌های چلنجرکاپ برای صعود به لیگ ملتهای والیبال دو تیم چین و بلژیک فردا بعد از ظهر به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف تیم هجدهم لیگ ملتهای والیبال را مشخص کنند.

تیم چین که با آمدن ویتالی هاینن جان تازه‌ای گرفته با قرعه خوبی که داشت توانست خود را به فینال برساند و حالا می‌خواهد پس از یکسال غیبت در لیگ ملتها، دوباره حضور در این رقابت‌ها را تجربه کند.

هاینن که تمامی ستاره‌هایش را در اختیار دارد، برای آنکه دوباره خود را به جهان والیبال معرفی کند نیاز به قهرمانی با تیم چین دارد. او که با یک قرارداد هنگفت هدایت این کشور را بر عهده گرفته، حالا باید در فینال برابر هموطنان خود قرار بگیرد که دیدار جالبی برای او خواهد بود.

از طرف دیگر بلژیکی‌ها که بدون سام درو ستاره خود که در زنیت کازان روسیه توپ می‌زند و همچنین دسمت و دی هالست پا به این مسابقات گذاشته‌اند در یک چهارم نهایی و نیمه نهایی دو تیم اروپایی کرواسی و بلژیک را شکست دادند و برای قهرمانی شاید کار راحت‌تری نسبت به دو دیدار قبل خود داشته باشند. بلژیک قبلاً سابقه حضور در لیگ جهانی را داشته و اگر بتواند به لیگ ملتهای والیبال راه یابد برای اولین بار خواهد بود.

بدون شک سالن دیدار دو تیم چین و بلژیک، مملو از جمعیت هواداران والیبال چین خواهد شد و شاید بزرگترین رقیب تیم جوان بلژیک با تک ستاره خود فره رگرز، هواداران باشند.

دیدگاه‌ها