کد خبر : 2053245 | 17 تیر 1403 ساعت 13:22 | 13.4K بازدید | 6 دیدگاه

دوئل با حریفان اروپایی پیش از جام جهانی؛

اعلام زمان مصاف تیم ملی با کرواسی و قزاقستان

تیم ملی فوتسال ایران پیش از جام جهانی 2024 ازبکستان، چهار دیدار تدارکاتی را برابر کراواسی و قزاقستان انجام می‌دهد که دو مصاف در ایران و دو جدال خارج از خانه خواهد بود.

اعلام زمان مصاف تیم ملی با کرواسی و قزاقستان

به گزارش ورزش سه، کرواسی و قزاقستان تیم‌های کوچک و بزرگ اروپایی که هر دو در آوردگاه جهانی حضور دارند، حریفان ملی‌پوشان فوتسال ایران پیش از جام جهانی خواهند بود و شمسایی ستاره‌های منتخب را از دل این دو دیدار بیرون می‌کشد. تیم ملی فوتسال ایران ابتدا در روزهای سوم و پنجم شهریورماه در دو تقابل به مصاف کرواسی می‌رود که این دیدارها در ورزشگاه دستگردی تهران پیگیری می‌شود و پس از اعزام به آلماتی در روزهای نهم و یازده شهریور برابر قزاقستان به میدان می‌روند تا وحید شمسایی سرمربی تیم ملی پس از این چهار دیدار بازیکنان مدنظرش برای حضور در جام جهانی را انتخاب نماید.

در حالی که ونزوئلا تیم سوم کوپا آمریکا دیگر حریف جدی ایران در مرحله گروهی به‌شمار می‌رود، اما تمامی دوئل‌های دوستانه برابر حریفان اروپایی تدارک دیده شده است.

2051386

تیم ملی فوتسال ایران در گروه ششم، برای صعود به مرحله حذفی به مصاف فرانسه، ونزوئلا و گواتمالا خواهد رفت.

تیم ملی فوتسال قزاقستان با اسپانیا، لیبی و نیوزیلند هم‌گروه شده است و کار چندان سختی را برای راهیابی به دور حذفی پیش‌روی خود ندارد و دیدار با ایران را به چشم آماده‌سازی پیش از نبرد با اسپانیا می‌بیند.

تیم ملی فوتسال کرواسی دیگر حریف تدارکاتی ایران در گروه دوم جام جهانی با تیم‌های برزیل، کوبا و تایلند رقابت می‌کند و تقابل با ایران کمک بزرگی به آن‌ها برای دیدار با تایلند در رویداد جهانی خواهد کرد.

دیدگاه‌ها