کد خبر : 2053294 | 18 تیر 1403 ساعت 09:55 | 39.8K بازدید | 45 دیدگاه

دفاع برادر فلیکس

پای‌تان به توپ نخورده و از برادرم انتقاد می‌کنید

هوگو، برادر ژوائو فلیکس در بدترین روزهای این ستاره پرتغالی از او دفاع کرد.

پای‌تان به توپ نخورده و از برادرم انتقاد می‌کنید

به گزارش "ورزش سه"، دیدار حساس پرتغال و فرانسه برای صعود به نیمه نهایی یورو به ضربات پنالتی کشیده شد و در نهایت خروس‌ها برنده شدند. 

پنالتی سوم پرتغال را ژوائو زد، ولی توپ او به تیر خورد و راهی به دروازه پیدا نکرد. به این ترتیب وینگر ناکام فصل قبل بارسا مسبب حذف پرتغال لقب گرفت. در دو روز گذشته انتقادات زیادی از فلیکس شده و در شبکه‌های اجتماعی او را بارها مورد توهین قرار داده‌اند.

2051456

هوگو، برادر ژوائو فلیکس، در دفاع از او در اینستاگرامش نوشت: «برادرم ژوائو، از سنین پایین شروع به درخشش کردی و بسیاری به موفقیت‌های تو حسادت می‌کنند. دیروز لحظه خوبی در دوران حرفه‌ای‌ات نبود و تمام پرتغال برای پیشروی در مسابقات به پنالتی تو وابسته بود. افراد بسیار کمی می‌دانند که حس کردن آن فشار و مسئولیت چگونه است، اما تو نگرش و شخصیت خودت را نشان دادی و مسئولیت را پذیرفتی. می‌دانم که چقدر از حضور در تیم ملی پرتغال لذت می‌بری و چقدر می‌خواهی با پرتغال در یک رقابت بزرگ پیروز شوی.»

او همچنین به منتقدان اشاره کرد و گفت به اندازه کافی در زندگی‌شان فوتبال بازی نکرده‌اند: «دیروز در تلفن‌های همراه و تلویزیون، هزاران نفر بودند که پنالتی‌شان را به ثمر رساندند. 90 درصد اینها پایشان به توپ هم نخورده است و می‌دانم که در پرتغال خیلی‌ها چشم دیدن موفقیت‌های تو را ندارند. کسی درک نمی‌کند فشار پنالتی زدن در یورو چگونه است ولی بدان که برای من و خانواده و دوستانت، تو یک قهرمانی.»

دیدگاه‌ها