کد خبر : 2053355 | 17 تیر 1403 ساعت 22:10 | 53K بازدید | 33 دیدگاه

صبر دشان تمام شد: این ستاره از ترکیب خط می‌خورد

آنتوان گریزمان، مهاجم تیم ملی فرانسه، به احتمال زیاد برای بازی نیمه‌نهایی یورو ۲۰۲۴ مقابل اسپانیا از ترکیب اصلی خارج خواهد شد.

صبر دشان تمام شد: این ستاره از ترکیب خط می‌خورد

به گزارش "ورزش سه"، این خبر را روزنامه اکیپ در روز یکشنبه منتشر کرد. تیم ملی فرانسه قرار است روز سه‌شنبه در مونیخ با اسپانیا روبرو شود و به دنبال راهیابی به فینال است.

دیدیه دشان، سرمربی فرانسه، در حال بررسی است که آیا به بازی فرستادن گریزمان، که تا کنون در آلمان عملکرد خوبی نداشته، به سود تیم خواهد بود یا خیر.

دشان با یک معضل مواجه است: او باید ترکیبی را به میدان بفرستد که بتواند از پس خط حمله بهترین تیم یورو بربیاید و هم‌زمان یک خط حمله قابل اعتماد بچیند که از ضعف‌های دفاعی حریف استفاده کند. در این بازی، لوئیس د لا فوئنته، سرمربی اسپانیا، نمی‌تواند روی رابین لو نورماند و دنی کارواخال، که هر دو محروم هستند، حساب کند.

2051565

در همین حال، با وجود عملکرد چشمگیر ادواردو کاماوینگا در بازی مقابل پرتغال در مرحله یک‌چهارم نهایی، انتظار می‌رود آدرین رابیو، هافبک یوونتوس، به ترکیب اصلی بازگردد. رابیو که به دلیل محرومیت بازی مرحله قبل را از دست داده بود، حالا استراحت کرده و آماده بازی است و پیش‌بینی می‌شود که در کنار دو هافبک دفاعی، یعنی اورلین شوامنی و انگولو کانته، به میدان برود.

از سوی دیگر، آنتوان گریزمان که فرم خوبی در این تورنمنت نداشته احتمالا از ترکیب خط خواهد خورد و در مقابل، عثمان دمبله، وینگر پاری‌سن‌ژرمن، که در بازی مقابل پرتغال به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد، احتمالاً در ترکیب اصلی خواهد بود. همچنین رندال کولو موانی و کیلیان امباپه نیز به احتمال زیاد در خط حمله مقابل اسپانیا بازی خواهند کرد.

دیدگاه‌ها