کد خبر : 2053365 | 17 تیر 1403 ساعت 23:04 | 5.4K بازدید | 5 دیدگاه

ستاره اتریش: تسلیم نمی‌شویم و قوی‌تر برمی‌گردیم

مارکو آرناتوویچ، کاپیتان اتریش، می‌گوید آن‌ها با حذف مقابل ترکیه در یورو 2024 تسلیم نمی‌شوند و با قدرت اهدافشان را دنبال خواهند کرد.

ستاره اتریش: تسلیم نمی‌شویم و قوی‌تر برمی‌گردیم

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال اتریش یکی از تیم‌های پرتلاش مرحله گروهی یورو 2024 بود که در دور یک هشتم نهایی به اتریش باخت و حذف شد.

اتریش در این بازی دو گل از مریح دمیرال دریافت کرد و گل گرگورتیش برای بازگشت به بازی کافی نبود تا شاگردان رالف رانگنیک از این مسابقات خداحافظی کنند.

مارکو آرناتوویچ، مهاجم و کاپیتان اتریش، پس از چند روز سکوت در فضای مجازی به این شکست واکنش نشان داد و به هواداران اعلام کرد که با قدرت بیشتر بازخواهند گشت.

2051587

آرناتوویچ در صفحه اینستاگرامش نوشت: "این سفر اینجا به پایان می‌رسد، اما رویاها و غرور ما شکست ناپذیر است. در شروع مسابقات قهرمانی اروپا، ما فقط یک هدف داشتیم: برای افتخار اتریش سخت تلاش کنیم و عرق بریزیم. هر لحظه در زمین متعلق به شما طرفداران باور نکردنی ما بود که شما دوازدهمین بازیکن ما بودید، چه در ورزشگاه‌ها و چه در بازگشت به خانه. اشتیاق و حمایت شما ما را در هر دقیقه و در هر بازی هدایت می‌کرد.

یک تشکر بزرگ از کادرفنی که همیشه به ما ایمان داشتند و به ما انگیزه دادند تا فراتر از فضای خودمان رشد کنیم. آن‌ها به ما نشان دادند که وقتی به عنوان یک تیم متحد باشیم، هیچ چیز غیرممکن نیست. خطاب به بازیکنان هم این را می‌گویم شما برادر من شده‌اید، نه فقط هم تیمی‌ام.

با هم جنگیدیم، رنج کشیدیم و جشن گرفتیم. این خاطرات برای همیشه در قلب ما باقی خواهد ماند. این شکست دردناک است اما ما را تسلیم نمی‌کند. قوی‌تر برمی‌گردیم، برای شما، برای ما، برای اتریش. دوباره و دوباره، دوباره و هربار اتریش!"

دیدگاه‌ها