کد خبر : 2053528 | 18 تیر 1403 ساعت 18:40 | 38K بازدید | 42 دیدگاه

بلینگام: این باخت انگلیس هیچوقت از یادم نمی‌رود

جود بلینگام، هافبک انگلیس، می‌گوید همیشه خاطره حذف سه شیرها مقابل ایتالیا در سال 2012 را به یاد می‌آورد.

بلینگام: این باخت انگلیس هیچوقت از یادم نمی‌رود

به گزارش "ورزش سه"، اگر ضربه قیچی برگردان دیدنی جود بلینگام در لحظات پایانی بازی مقابل اسلواکی نبود، انگلیس در همان مرحله یک هشتم نهایی از یورو 2024 کنار می‌رفت.

بعد از گل بلینگام، هری کین در وقت‌های اضافی گل دوم را زد تا آن‌ها به دور بعدی راه یافته، در این مرحله تیم ملی سوئیس را در ضربات پنالتی شکست دهند و حریف هلند در نیمه نهایی شوند.

بلینگام که روی ذهنیت و عملکرد بازیکنان انگلیس تاکید دارد خاطره بازی انگلیس مقابل ایتالیا را در ذهن دارد. انگلیس سال 2012 مقابل ایتالیا در یک چهارم نهایی یورو به میدان رفته بود و در ضربات پنالتی از این تیم شکست خورد.

بلینگام در مصاحبه با تله‌دیپورت درباره حریفی که دوست دارد با آن در فینال رو به رو شود، گفت: "امیدوارم اسپانیا به فینال برسد. لاروخا در این سه هفته اخیر، از زمان شروع مسابقات قهرمانی اروپا، بسیار خوب بازی کرده است. همه چیز ممکن است، اما اکنون تمرکزم روی انگلیس و بازی‌های باقی مانده است. و مهمتر از همه در مورد هلند، که حریف بعدی ما خواهد بود."

2051249

او درباره برتری مقابل سوئیس گفت: "فکر می‌کنم مسئله ذهنیت، تمرین و نحوه آماده‌سازی شما برای پنالتی‌ها یا موقعیت‌های خاص، تعیین کننده است. به نظرم این مهم‌ترین جنبه‌ای بود که ما را در بازی نگه داشت. من به روشی که تمرین می‌کنم، اعتماد دارم.

به عنوان یک طرفدار تیم ملی، یکی از اولین خاطرات من حذف انگلیس در ضربات پنالتی مقابل ایتالیا در سال 2012 است. این چیزی است که وقتی به تورنمنت‌های بزرگ نزدیک می‌شویم همیشه به ذهنم می‌آورم، بنابراین سعی می‌کنم همیشه آن را در ذهن داشته باشم."

دیدگاه‌ها