کد خبر : 2053540 | 18 تیر 1403 ساعت 19:28 | 8.3K بازدید | 2 دیدگاه

المپیک پاریس ٢٠٢۴؛

بدحال‌ترین ورژن این تیم را هم نباید دست‌کم گرفت

تیم ملی والیبال برزیل در المپیک پاریس در تلاش برای بازگشت به اوج خواهد بود.

بدحال‌ترین ورژن این تیم را هم نباید دست‌کم گرفت

به گزارش "ورزش سه"، در سال‌های اخیر، تیم ملی والیبال برزیل از بهترین فرم خود فاصله گرفته و دیگر نمی‌توان آنها را مدعی اول قهرمانی در تمام تورنمنت‌ها دانست. این وضعیت باعث شد که آنها پیش از المپیک به سراغ سرمربی نام‌دار خود، برناردو رزنده بروند. اگرچه رزنده نتوانست در لیگ ملت‌ها نتایج مطلوبی با برزیل کسب کند، اما امیدواری‌ها برای عملکرد متفاوت در المپیک همچنان پابرجاست.

برزیل در المپیک پاریس در گروه مرگ مسابقات قرار گرفته است و باید با تیم‌های قدرتمند لهستان، ایتالیا و مصر رقابت کند. شاگردان رزنده اگرچه مدعی جدی کسب طلا محسوب نمی‌شوند، اما والیبال برزیل نشان داده که در تورنمنت‌های بزرگ می‌تواند متفاوت ظاهر شود و باید انتظار هر نتیجه‌ای را از آنها داشت.

این المپیک ممکن است آخرین حضور نسل طلایی والیبال برزیل باشد. بازیکنانی مانند ریکاردو لوکارلی و لوکاس ساتکمپ احتمالاً آخرین بار است که در این سطح از رقابت‌ها حضور دارند. این موضوع می‌تواند انگیزه‌ای دوچندان برای تیم باشد تا بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارند.

2048450

برناردو رزنده، سرمربی کهنه‌کار برزیل، با سابقه درخشان خود امیدوار است که بتواند تیم را به نتایج قابل توجهی برساند. عملکرد برزیل در المپیک پاریس می‌تواند تعیین‌کننده‌ای برای آینده والیبال این کشور باشد.

در نهایت، والیبال دوستان برزیلی امیدوارند که تیم ملی‌شان با نمایش‌های خیره‌کننده در المپیک، بار دیگر به جایگاه شایسته خود در والیبال جهان بازگردد و افتخارات جدیدی را به ارمغان بیاورد.

دیدگاه‌ها