کد خبر : 2053690 | 19 تیر 1403 ساعت 13:34 | 9.4K بازدید | 7 دیدگاه

ندا شهسواری: دغدغه من حقوق و تجهیزات است

بانوی المپیکی تنیس‌روی‌میز ایران گفت: دغدغه من تجهیزات است و حقوق هم ندارم.

ندا شهسواری: دغدغه من حقوق و تجهیزات است

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان از  تمرینات ندا شهسواری ملی‌پوش تنیس روی میز ایران اعزامی به المپیک ۲۰۲۴ پاریس بازدید کرد. 

ندا شهسواری در این بازید گفت: خیلی خوشحالم که آمدید و حضور مسئولان باعث دلگرمی است. خوشحالم برای سومین مرتبه المپیک می‌روم و امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم.

او ادامه داد: مهمترین دغدغه من تجهیزات است. من در ماه باید ۱۶ میلیون تومان برای تعویض رویه راکت هزینه کنم. ما حقوق هم نداریم و تمام قراردادهای من صرف پینگ‌پنگ می‌شود و امیدوارم این مسئله حل شود.

تاثیر رنکینگ جهانی در قرعه ندا شهسواری 

همچنین حمیده ایرانمنش سرمربی تیم بانوان گفت: امیدوارم ندا شهسواری در وهله اول بتواند از جدول مقدماتی صعود کند و نتیجه خوبی در جدول اصلی بگیرد. نکته مهم این است رنکینگ نقش موثری در رنکینگ دارد. امیدوارم شرایطی فراهم شود و بودجه به فدراسیون تزریق شود تا دختران در مسابقات بیشتری شرکت کنند.

او همچنین گفت: فدراسیون همه تلاش خود را می‌کند اما مسابقات زیادی وجود دارد و باید بودجه تزریق شود تا در همه مسابقات شرکت کنیم. همچنین درخواست تجهیزات داریم. رویه راکت باید مرتب تعویض شود و میزهای جدید نیاز داریم. همچنین درخواست داریم کمک هزینه‌ای  به ورزشکاران داده شود.

دیدگاه‌ها