کد خبر : 2053704 | 19 تیر 1403 ساعت 14:09 | 16.9K بازدید | 0 دیدگاه

گزارش العین: ماجرای رئیس جمهور جدید ایران با فوتبال

سایت العین الاخباریه نوشت: گزارش‌ها حاکی از ارتباط مسعود پزشکیان، رئیس‌جمهور جدید ایران با ورزش در فوتسال است.

گزارش العین: ماجرای رئیس جمهور جدید ایران با فوتبال

به گزارش "ورزش سه"، سایت اماراتی العین الاخباریه در مورد مسعود پزشکیان، رئیس جمهور منتخب ایران و ارتباط خوبش با ورزش نوشت: "گزارش‌ها حاکی از آن است که مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست‌جمهوری ایران که اخیراً برنده شد، از حمایت گسترده جامعه ورزش کشورش برخوردار بوده است.

پزشکیان با فوتبال، ورزشکاران و به طور کلی افراد مشهور ایران ارتباط نزدیکی دارد و همین باعث شد این افراد در انتخابات در کنار او باشند.

این ارتباط خوب با ورزشکاران، به دلیل غوطه‌ور شدن پزشکیان در دنیای ورزش است. او سال‌ها پیش به دلیل علاقه‌اش به فوتسال در زمین حاضر شد و در آن پتانسیل بالایی نشان داد.

این رسانه با انتشار تصویر اختصاصی سایت "ورزش سه" نوشت: تصاویری که اخیرا در شبکه‌های اجتماعی و اینترنت دست به دست می‌شود، حضور رئیس جمهور جدید ایران را حدود 7 سال پیش در کنار امیر قلعه نویی، سرمربی وقت تراکتور و فعلی تیم ملی ایران نشان می‌دهد.

2052040

بسیاری انتظار دارند که به لطف سوابق ورزشی رئیس جمهور جدید ایران، کشور در ورزش به ویژه فوتبال به رونق دست یابد.

نکته قابل توجه این است که تیم ملی ایران چندین دهه است که با مشکل عدم قهرمانی در جام ملت‌های آسیا دست و پنجه نرم می‌کند، چرا که پس از سه عنوان متوالی که بین سال‌های 1968 تا 1976 کسب کرده است، موفق به کسب این عنوان نشده است."