کد خبر : 2053841 | 20 تیر 1403 ساعت 01:16 | 233.9K بازدید | 226 دیدگاه

پیام یامال به رابیو: حالا حرف بزن

ستاره جوان اسپانیا با گلزنی و عملکرد درخشان، پاسخ کوبنده‌ای به صحبت‌های پیش از بازی آدرین رابیو داد.

پیام یامال به رابیو: حالا حرف بزن

به گزارش "ورزش سه"، اسپانیا با نتیجه 2-1 فرانسه را شکست داد و راهی فینال یورو 2024 شد. لامین یامال، هافبک 16 ساله اسپانیا، در این بازی درخشش فوق‌العاده‌ای داشت و به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

یامال در پایان بازی و با صعود تیمش به فینال، خوشحالی خود را به شکلی ویژه ابراز کرد. او با ژست خاصی به سمت دوربین و فریاد «حرف بزن، حرف بزن!» خوشحالی خود را به اشتراک گذاشت که به نظر می‌رسد پیامی اختصاصی را دربردارد.

اما این گل فقط یک گل معمولی نبود. یامال این گل را در حالی به ثمر رساند که آدرین رابیو، هافبک فرانسه، پیش از بازی گفته بود: "اگر یامال می‌خواهد در فینال بازی کند، باید خیلی بیشتر از اینها کار کند."

این صحبت‌ها انگیزه مضاعفی به یامال داد تا در زمین بدرخشد و به رابیو نشان دهد که اشتباه می‌کند. یامال پس از گلزنی، خوشحالی خود را به شکلی آشکار به رابیو نشان داد و به نظر می‌رسید که پاسخی کوبنده به صحبت‌های او داده است.

2052290

یامال در دقیقه 21 با یک شوت تماشایی از راه دور، دروازه فرانسه را باز کرد و گل تساوی اسپانیا را به ثمر رساند. او در ادامه بازی نیز با حرکات تکنیکی و پاس‌های دقیق، بارها خط دفاعی فرانسه را به دردسر انداخت.

پدرو پوررو، مدافع اسپانیا، نیز در توییتی به رابیو کنایه زد و نوشت: "اگر چیزی کم داشت، با 16 سال سن، این گل را به تو زد."

عملکرد یامال در این بازی نشان داد که او آینده‌ای درخشان در پیش دارد. او در سن کم، با اعتماد به نفس و جسارت در زمین بازی حاضر می‌شود و از تکنیک و هوش بالایی برخوردار است. بدون شک، یامال یکی از ستاره‌های آینده فوتبال جهان خواهد بود.

اسپانیا در فینال یورو منتظر برنده دیدار هلند و انگلیس خواهد بود. آنها امیدوارند با رهبری یامال، بتوانند به مقام قهرمانی این رقابت‌ها برسند.

دیدگاه‌ها