کد خبر : 2053906 | 20 تیر 1403 ساعت 11:55 | 21.2K بازدید | 10 دیدگاه

مس سونگون در بحران؛

وضعیت قرمز در تیم همشهری تراکتور

تیم فوتبال مس سونگون وضعیت مشخصی در فاصله یک ماه مانده به آغاز فصل جدید لیگ دسته اول دارد.

وضعیت قرمز در تیم همشهری تراکتور

به گزارش "ورزش سه"، تراکتور از دیروز وارد نقل و انتقالات شده و کار خود را طوفانی آغاز کرده ولی در مقابل تیم مس سونگون وضعیت نامشخصی را طی می‌کند تا شرایط آن را به وضعیت قرمز تغییر دهد.

تیم فوتسال مس سونگون که در ادوار گذشته تبدیل به قهرمان سنتی لیگ فوتسال ایران شده بود، در فصل گذشته به دنبال تغییرات متعدد در آن با اختلاف باورنکردنی 19 امتیازی قهرمانی را از دست داد و در نقل و انتقالات نیز نتوانست انتظارات را برآورده کند و این در شرایطی هست که تبریزی‌ها انتظار قهرمانی از این تیم دارند ولی اخبار خوبی از این تیم مخابره نمی‌شود و در آستانه شروع لیگ جدید هنوز بازیکنان و کادر فنی این تیم پیش پرداخت خود را دریافت نکرده‌اند و بازیکنان و کادر فصل گذشته تسویه مالی نشده‌اند.

تیم فوتبال مس سونگون نیز بعد از دو فصل فعالیت شرایط عجیبی را پشت سر می‌گذارد. آنها در زمان مدیریت رسول خطیبی و مربیگری یوسف بخشی‌زاده که کارشان را از لیگ دو آغاز کردند، در همان سال با اقتدار و به‌صورت مستقیم راهی لیگ یک شدند ولی جابه‌جایی مدیریتی موجب تغییرات پرتعداد و بی‌نتیجه برای تیم فوتبال بود تا کار را در نیمه پایین جدول به پایان برسانند.

1997704

اما نگرانی تبریزی‌ها بیشتر برای فصل آتی فوتبال این باشگاه است و تاکنون این باشگاه هیچ اقدامی برای آماده‌سازی این تیم برای فصل آتی هنوز استارت نزده و شنیده می‌شود مسئولان این باشگاه در تلاش بودند تا سهمیه این تیم را به شهرداری تبریز واگذار کنند و با موانع قانونی این واگذاری منتفی شد تا این تیم فوتبال نیز همچون تیم والیبال در آستانه انحلال قرار بگیرد.

باشگاه مس سونگون که یکی از حرفه‌ای‌ترین باشگاه‌های ایران به شمار می‌رفت، در بلاتکلیفی عجیبی گرفتار شده و اعضای این تیم هنوز پاداش صعود دو فصل گذشته و 30درصد قرارداد فصل گذشته خود را دریافت نکرده‌اند و بازیکنان این تیم نیز به دنبال مذاکره با دیگر تیم‌های لیگ یکی هستند و امیدها برای ادامه حیات این تیم صفر شده است.

تغییرات مدیریتی در این باشگاه استارت زده شده و انتقادات از شهر ورزقان به گوش علیزاده، نماینده این شهر رسیده تا به دنبال گزینه جایگزین باشند ولی انتخابات ریاست جمهوری و تغییرات دولت موجب شده تا همچنان تغییرات مدیریتی به تغییرات دولت گره بخورد.

دیدگاه‌ها