کد خبر : 2053922 | 20 تیر 1403 ساعت 12:59 | 16.9K بازدید | 12 دیدگاه

با آینده نامشخص: کاپیتان با بارسا تمرین نمی‌کند

سرخی روبرتو، کاپیتان بارسلونا، در تمرینات بارسلونا که از امروز از سر گرفته شد حضور پیدا نکرده است.

با آینده نامشخص: کاپیتان با بارسا تمرین نمی‌کند

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد سرخی روبرتو با بارسلونا در پایان فصل گذشته و در تاریخ ۳۰ ژوئن به پایان رسید و او هنوز برای امضای قرارداد جدید با این باشگاه به توافق نرسیده اما مذاکرات بین نمایندگان و مدیر برنامه این بازیکن و مدیران بارسا ادامه دارد تا تکلیف او به زودی مشخص شود. 

اخبار درباره ادامه حضور او در ترکیب این تیم یا جدایی‌اش از بارسا بسیار منتاقض است. بعضی از رسانه‌ها معتقد هستند که او فصل آینده هم در این تیم حضور خواهد داشت اما بعضی دیگر از باشگاه‌هایی چون پورتو به عنوان مقصد بعدی او نام برده‌اند ولی هنوز هیچ تصمیمی نهایی نشده است. 

2049053

تمرینات بارسلونا امروز و تحت هدایت هانسی فلیک با حضور بازیکنانی که در اردوی تیم‌های ملی برای یورو ۲۰۲۴ و کوپا آمه‌ریکا حضور ندارند آغاز شد اما خبری از سرخی روبرو در این تمرینات نیست. روزنامه اسپورت مدعی شده است که این بازیکن امروز هم به صورت انفرادی تمرین خواهد کرد. 

گفته می‌شود که مدیران بارسا مایل به تمدید قرارداد او هستند اما هنوز بحث ثبت قراردادش در لالیگا به دلیل مشکلات مالی حل نشده است و به همین دلیل روبرتو فعلا به تمرینات انفرادی ادامه خواهد داد تا تکلیف نهایی او در این باره در ترکیب بارسا مشخص شود.

دیدگاه‌ها