کد خبر : 2054047 | 20 تیر 1403 ساعت 22:39 | 68.2K بازدید | 28 دیدگاه

سعیدی‌فر گلر دوم آبی‌ها در فصل بعد

معادلات مبهم دروازه استقلال تا حدودی حل شد

با توجه به غیبت خالدآبادی در تمرین امروز، به نظر می‌رسد که معادلات دروازه استقلال تا حدودی حل شود.

معادلات مبهم دروازه استقلال تا حدودی حل شد

به گزارش "ورزش سه"، معادلات درون دروازه استقلال با اخبار جذب سنگربان خارجی پیچیده شده است. هلدینگ خلیج فارس که یک پیشنهاد رسمی برای ودران کیوسفسکی ارسال کرده بود، به نوعی با این گلر قرارداد امضا کرده چرا که این آفر، حکم قرارداد دارد.

از سوی دیگر، وضعیت سیدحسین حسینی نامشخص است و گفته می‌شود که او امروز توانسته مجوزهای لازم برای بازگشت به تیم را دریافت کند. سینا سعیدی فر، محمدرضا خالدآبادی و محمدجواد کیا نیز سه گلر دیگر استقلال هستند تا شمار سنگربانان تیم به عدد پنج برسد.

2052644

نخستین جلسه تمرینی استقلال، روز گذشته در شرایطی برگزار شد که دو نفر از حاضران در تمرین، دروازه‌بان‌های این تیم بودند. سینا سعیدی فر که با پایان قرارداد قرضی اش از شمس آذر جدا شد و به استقلال بازگشت، در کنار محمدجواد کیا، گلرهای تیم در تمرین دیروز بودند.

محمدرضا خالدآبادی که دیروز راهی محل تمرین شده بود، در اعتراض به عدم دریافت مطالباتش، در این تمرین شرکت نکرد. امروز نیز مجددا سعیدی فر و کیا راهی کمپ حجازی شدند و خبری از خالدآبادی نبود تا مشخص شود که احتمال زیاد این دروازه‌بان، به دنبال جدایی از تیم است.

2052645

خالدآبادی که فصل گذشته و در میان هیاهوی فراوان از هوادار به استقلال پیوست، چندان مورد توجه نکونام قرار نگرفت و بجز یک بازی که به دلیل محرومیت حسینی و به اجبار صورت گرفت، فرصت بازی در دروازه آبی‌ها را به دست نیاورد. او در ماه‌های گذشته تلاش زیادی انجام داده تا بتواند موفق به جدایی از جمع آبی‌ها شده و برای سپری کردن دوران سربازی، راهی ملوان شود. موضوعی که با مخالفت مدیریت باشگاه مواجه شد و آنها اعلام کردند تنها در صورت تمدید قرارداد خالدآبادی، اجازه جدایی او را صادر می کنند.

حالا و پس از آنکه جلالی با تمدید قراردادش راهی ملوان شده، خالدآبادی نیز در تلاش است تا بتواند همین مسیر را طی کند و غیبت‌های او در دو تمرین اخیر، نشان دهنده این موضوع است. البته موضوع دیگر این است که جواد نکونام اعتقاد خاصی به سینا سعیدی فر دارد و فصل گذشته بارها اعلام کرد که مخالف جدایی این گلر بوده و پس از بازگشت این دروازه‌بان جوان، خالدآبادی نیز متقاعد شده که برای داشتن فرصت بیشتر، بهتر است که راهی ملوان شود.

سعیدی فر که در زمان حضور ساپینتو توانست چند باری برای تیمش به میدان برود، در جریان پیروزی تاریخی هفت بر یک استقلال برابر تراکتور، به طور کامل برای تیمش بازی کرد و اتفاقا عملکرد بسیار خوبی در آن مسابقه داشت و در چند مرحله، دروازه تیمش را نجات داد.

2052646

با توجه به وضعیت کنونی، می توان گفت نظر جواد نکونام برای انتخاب گلر دوم روی سینا سعیدی فر است و پوئن مثبت او، قرار گرفتن در لیست زیر 25 سال است و جایی در فهرست بزرگسالان را اشغال نمی‌کند و حالا سرمربی آبی ها باید تکلیف سیدحسین حسینی و ودران کیوسفسکی، گلر اهل بوسنی را مشخص کند و یکی از میان این دو نفر، به عنوان گلر اصلی مشغول فعالیت شوند.

بدون شک، نظر هواداران و کادرفنی روی حسینی است و باشگاه استقلال باید به هر نحوی که شده، دردسر مربوط به کیوسفسکی را ختم به خیر کند تا سیدحسین و سعیدی فر، به عنوان گلرهای اول و دوم، فصل را آغاز کنند و خالدآبادی نیز به صورت قرضی، راهی ملوان شود.

دیدگاه‌ها