کد خبر : 2054068 | 21 تیر 1403 ساعت 06:30 | 81.5K بازدید | 31 دیدگاه

شوک به غول‌های عربستانی: پول خرید ستاره نمی‌دهیم!

برنامه جدید کمیته جذب بازیکن لیگ حرفه‌ای عربستان، باشگاه‌های النصر و الهلال را شوکه کرده است.

شوک به غول‌های عربستانی: پول خرید ستاره نمی‌دهیم!

به گزارش ورزش سه، در شرایطی که باشگاه‌های عربستانی خود را برای انعقاد قراردادهای جدید در تابستان جاری آماده می‌کنند، روزنامه الریاضیه عربستان به نقل از یک منبع آگاه تایید کرد که کمیته جذب بازیکن لیگ حرفه‌ای عربستان به الهلال و النصر اعلام کرده بودجه مالی اختصاص یافته به هر یک از آنها برای جذب ستاره‌ها در تابستان گذشته به پایان رسیده و امسال از آنها حمایت مالی نخواهد شد.

به نوشته روزنامه الریاضیه، با این شرایط النصر مجبور خواهد شد در فصل نقل و انتقالات تابستانی فعلی به منابع مالی خود تکیه کند که این موضوع مذاکراتش را با ستاره‌های مختلف از جمله ادرسون مارتینز (منچستر سیتی) و آلیسون بکر (لیورپول) را تهدید خواهد کرد.

النصر همچنین در حال مذاکره با برونو فرناندز، کاسمیرو (منچستریونایتد) و ویرجیل فن دایک (لیورپول) بود و امید زیادی به جذب این ستاره‌ها داشت اما حالا مشخص نیست این مذاکرات به چه شکل پیش خواهند رفت.

2029639

باشگاه النصر فصل گذشته مارسلو بروزوویچ، سادیو مانه، سکو فوفانا و اوتاویو را با بودجه کمیته جذب به خدمت گرفت و قرارداد تاریخی کریستیانو رونالدو نیز جزو حمایت ارائه شده به باشگاه بود، اما آیمریک لاپورت و الکس تلس را با منابع مالی خود جذب کرد.

تیم فوتبال الهلال نیز همین شرایط را دارد و از طرف کمیته جذب، بودجه‌ای برای استخدام بازیکن دریافت نخواهد کرد. این باشگاه در تابستان گذشته با بودجه اختصاص داده شده از طرف این کمیته، سرگی ساویچ، الکساندر میتروویچ، نیمار، مالکوم و روبن نوس را به خدمت گرفته بود.

البته این موضوع شامل بازیکنان خارجی زیر 23 سال نمی‌شود و کمیته جذب، بودجه خاص و محدودی برای جذب این بازیکنان در اختیار دو باشگاه قرار خواهد داد.

دیدگاه‌ها