کد خبر : 2054076 | 21 تیر 1403 ساعت 01:10 | 32.7K بازدید | 30 دیدگاه

اولی واتکینز:

به جان بچه‌هایم می‌دانستم به هلند گل می‌زنم!

اولی واتکینز، مهاجم انگلیس، می‌گوید با کول‌ پالمر نقشه گلزنی به هلند را قبل از ورود به زمین کشیده بود.

به جان بچه‌هایم می‌دانستم به هلند گل می‌زنم!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال انگلیس در بازی حساس نیمه نهایی یورو 2024 به مصاف هلند رفت و با نتیجه 2-1 برنده شد تا به فینال صعود کند.

انگلیس برای صعود به فینال حساس مقابل اسپانیا که قرار است روز یکشنبه برگزار شود، به سختی موفق شد حریفش را شکست دهد.

هلند در این بازی با گل ژاوی سیمونز در دقیقه 7 پیش افتاد و سپس پنالتی هری کین در دقیقه 22 حساب کار را به تساوی کشاند. انگلیس تا لحظات پایانی بازی به دنبال گلزنی بود که در دقیقه 90+1 روی ضربه اوله واتکینز به گل رسید.

واتکینز در دقیقه 80 به همراه کول‌ پالمر وارد زمین شد و تایید کرد که قبل از ورود به زمین با همبازی‌اش نقش گلزنی به هلند را کشیده بودند.

2052713

مهاجم انگلیس پس از پایان بازی گفت: "به کول پالمر گفتم:«به جان خودم قسم، به جان بچه‌هایم قسم می‌خورم. به واتکینز گفتم:"ما به زمین می‌رویم و تو امروز به من کمک می‌کنی تا گل بزنم.» و به همین دلیل است که من خیلی خوشحال بودم.

من می‌دانستم به محض اینکه او توپ را به دست آورد، قرار است با من بازی کند و سپس باید حریص می‌بودم: توپ را کنترل کردم و بعد گل زدم. و وقتی دیدم که ضربه‌ام به گوشه پایین دروازه رفت... آه خدای من. بهترین حسی بود که تا حالا داشتم."

فینال با اسپانیا؟

اسپانیا یک تیم بسیار بزرگ است. مانند ما بازیکنان زیادی دارد. این مهم ترین بازی زندگی ماست اما در حال حاضر می‌خواهیم امشب را جشن بگیریم.

حمایت اطرافیان؟

تعداد افرادی که امروز به من پیام دادند تا بگویند من گل برنده شدن تیم را خواهم زد، باورنکردنی بود. امیدوارم آنها بتوانند همین کار را یکشنبه انجام دهند.

دیدگاه‌ها