کد خبر : 2054085 | 21 تیر 1403 ساعت 08:11 | 15.5K بازدید | 11 دیدگاه

شروع تمرین فولاد از پنجشنبه، اردوی دو هفته‌ای در آنتالیا

لیست خرید یحیی مخفی ماند!

لیست خرید یحیی گل محمدی در فولاد کاملا مخفی مانده و مدیرعامل این باشگاه نیز حاضر نیست در این باره حرفی بزند.

لیست خرید یحیی مخفی ماند!

به گزارش ورزش سه هوشنگ نصیرزاده مدیر عامل باشگاه فولاد در خصوص آخرین برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این تیم بعد از انتخاب یحیی گل محمدی و لیست ارایه شده از سوی سرمربی جدید گفت: سرمربی تیم فولاد لیستی به باشگاه ارایه داده اما ما نمی‌توانیم این لیست را رسانه‌ای کنیم چون در این صورت با مشکلات زیادی مواجه خواهیم شد. به همین دلیل ترجیح می‌دهیم مسائل مربوط به نقل و انتقالات را خودمان پیش ببریم.
مدیر عامل باشگاه فولاد افزود: تمرینات تیم فولاد از روز پنجشنبه در اهواز آغاز خواهد شد اما بعد از چند جلسه تمرین تیم در این شهر، اردوی خودمان را در هتل المپیک تهران برگزار کرده و در تمریناتی که درتهران انجام می‌شود سرمربی بررسی و ارزیابی نهایی را در خصوص بازیکنان  انجام خواهد داد تا تیم کم کم سر و سامان پیدا کرده و تمرینات هدفمندتر و بهتر برگزار شود.

2049697

نصیرزاده در رابطه با اردوی خارجی  تیم فولاد هم گفت: بعد از اردوی خودمان در تهران که ده روز خواهد بود به مدت دو هفته اردوی خارجی خودمان را در آنتالیا ترکیه برگزار خواهیم کرد و در آنجا تمرینات‌مان را ادامه داده و چند بازی تدارکاتی هم با صلاحدید سرمربی در این اردو برگزار خواهیم کرد تا تیم به آمادگی مطلوب برسد و برای شروع لیگ روند آماده سازی تیم به شکل مناسبی طی شود.

دیدگاه‌ها