کد خبر : 34681 | 16 دی 1389 ساعت 18:17 | 3.4K بازدید | 0 دیدگاه

یورگن گده مربی تیم استقلال تهران شد

«یورگن گده» مربی آلمانی، قراردادش را با باشگاه استقلال ثبت کرد و فردا (جمعه) در ترکیه به این تیم ملحق می‌شود.

چند هفته پيش علي فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال در مصاحبه‌اي اعلام کرد يک مربي خارجي به جمع کادر فني اين تيم اضافه مي‌شود و در نيم فصل دوم روي نيمکت آبي پوشان پايتخت مي‌نشيند.

پس از اعلام اين خبر، رسانه‌هاي مختلف از يورگن گده که سابقه سرمربيگري در تيم پرسپوليس تهران و کار در تيم‌هاي فوتبال اميد و ملي بزرگسالان کشورمان را دارد به عنوان گزينه مربيگري در تيم استقلال ياد کردند.

علي نظري جويباري، روز پنجشنبه با تاييد امضاي قرارداد باشگاه استقلال با گده خاطرنشان کرد: روز گذشته قرارداد يورگن گده را ارسال کرديم و وي پس از امضاي اين قرارداد اعلام کرد فردا/جمعه/ در ترکيه به اردوي تيم استقلال اضافه مي‌شود.

وي با تاکيد بر اين‌که نمي‌دانم سمت دقيق گده چيست، ادامه داد: قرارداد گده تا پايان فصل است و وي پس از حضور در ايران قراردادش را به صورت رسمي ثبت مي‌کند.

قائم مقام باشگاه استقلال در پاسخ به اين سوال که حضور گده در استقلال پيشنهاد چه کسي بود، يادآور شد: پرويز مظلومي سرمربي تيم استقلال، درخواست حضور يک مربي خارجي را به باشگاه ارائه داده بود و باشگاه هم با گزينه‌هاي مورد نظر وارد مذاکره شد تا سرانجام با گده به توافق رسيد.

نظري افزود: پيش از اين قرار بود گمالويچ، مربي تيم پاس همدان به جمع کادر فني استقلال اضافه شود که وي به دلايلي نتوانست ما را در نيم فصل دوم همراهي کند.

قائم مقام باشگاه استقلال همچنين در خصوص وضعيت شکايت اين باشگاه از هوار ملامحمد، هافبک عراقي گفت: ما با کساني که قانون را زير پا مي‌گذارند شوخي نداريم. پس از آنکه هوار اعلام کرد به ايران نمي‌آيد از وي شکايت کرديم و تا مشخص شدن موضوع، شکايت خود را پيگيري مي‌کنيم.

دیدگاهها