لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1452257/2 زمان: 11:29   1396/05/15 بازدید: 58,402

به بهانه حضور دسوزا بازیکن برزیلی در الاهلی عربستان

مشهورترین ورزشکاران متهم به قتل

لئوناردو دسوزا مهاجم برزیلی که در روزهای گذشته به الاهلی عربستان رقیب پرسپولیس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان پیوسته با اتهام قتل غیر عمد مواجه است.

به گزارش "ورزش سه"، در دنیای ورزش بسیار ستاره هایی بوده و هستند که با اتهامات بزرگی از جمله اتهام به قتل مواجه شده اند. لئوناردو دسوازو بازیکت جدید برزیلی الاهلی عربستان که قرار است 31 مرداد مقابل نماینده ایران بازی کند نیز یکی از همین بازیکنان است که اتهام قتل غیرعمد حاصل از زیرگرفتن یک زن برزیلی را به دوش می کشد. اما او نه اولین و نه آخرین ورزشکاری خواهد بود که با چنین اتهام سنگینی مواجه شده و می شوند.


اسکار پیستوریوس
دونده دو سرعت اهل افریقای جنوبی که به سریعترین انسان بدون پا معروف است. او قهرمان دوی سرعت معلولین جهان و پارالمپیک است. او در سال 2013 به اتهام شلیک به نامزدش و قتل او دستگیر و محاکمه شد اما در نهایت با تلاش بسیار او به جرم قتل غیر عمد به 5 سال زندان محکوم شد.


او. جی سیمپسون
بازیکن سرشناس فوتبال آمریکایی و هنرپیشه هالیوود ، در سال 1994 به اتهام قتل همسرش و یک مرد دیگر دستگیراما در دادگاهی که لقب «محاکمه قرن» را گرفت تبرئه شد. سیمپسون البته در سال 2008 به جرم سرقت مسلحانه باردیگر به دادگاه رفت و به 33 سال زندان با آزادی مشروط محکوم شد.


روبین کارتر
بوکسور حرفه ای میان وزن و عضو تالار مشاهیربوکس نیویورک در سال 1966 به اتهام قتل سه سفیدپوست به بیست سال زندان محکوم شد. او در سال 1985 و درحالی که بسیاری دادگاهدهای محاکمه کننده او را نژادپرستانه می دانستند از زندان آزاد شد. باب دیلن هنرمند بزرگ موسیقی زندگی این بوکسور را در یکی از ترانه هایش سرود.


  برونو سوازا
دروازه بان برزیلی و عضو تیم های کورینتیانس و فلامینگو در سال 2010 به اتهام قتل نامزدش دستگیر و محاکمه شد. او به این متهم شد که اجزای بدن نامزدش را به سگ ها خورانده است. محاکمه برونو و اخبار پرونده او تا مدتها از پرتوجه ترین اخبار در برزیل بود و مسایلی چون ارتباط باندهای تبهکاری و فوتبال را مطرح کرد.


 رائه کاروت
بازیکن فوتبال آمریکایی و یکی از ستاره های NFL  به دلیل قتل نامزد باردارش به زندان رفت.  درسال 1999 او به پلیس خبر داد که فردی ناشناس به نامزد باردار او شلیک کرده است اما دادگاه خود او را به اتهام این قتل مجرم دانست و بعد از مدتی توسط پلیس دستگیر شد و به زندان رفت.


گاوین گرانت
بازیکن تیم انگلیسی فوتبال میلوال که در سال 2007 به اتهام قتل به 25 سال زندان محکوم شد. او به اتهام قتلی که در سال 2004 برسر موادمخدر رخ داده بود متهم و به زندان رفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.