کد خبر: 1009476/0 زمان: 20:54   1392/02/23 بازدید: 1,531

ناصر الخلیفه:آنچلوتی و لئوناردو را حفظ می‌کنیم

ناصر الخلیفه، رئیس باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن پس از پیروزی این تیم برابر لیون و کسب عنوان قهرمانی در جام باشگاههای فرانسه، تاکید کرد کارلو آنچلوتی یک سال دیگر با تیم پاریسی قرارداد دارد.

 رئیس قطری باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن یکشنبه شب پس از پیروزی یک بر صفر این تیم در برابر لیون، در پاسخ به سوال خبرنگاران در رابطه با آینده کارلو آنچلوتی،‌ سرمربی ایتالیایی پاری سن ژرمن که برخی از باشگاهها از جمله رئال مادرید تمایل خود را برای جذب وی نشان داده اند، تصریح کرد: « آنچلوتی یک سال دیگر با ما قرارداد دارد. نمی دانم چه بگویم ولی ما همیشه قراردادها را محترم می شماریم. »
رئیس قطری باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی کانال پلاس نیز در رابطه با آینده کارلو آنچلوتی در باشگاه پاریسی با همان لحن قبلی گفت:« نمی دانم چه خواهد شد اما آنچلوتی یک سال دیگر با ما قرارداد دارد. پایان فصل با وی درباره آینده اش در باشگاه صحبت خواهیم کرد اما وقتی که او یک سال دیگر به باشگاه تعهد دارد، طبیعی است که باشگاه را ترک نکند. من هنوز با او صحبت نکرده ام و او نیز در این باره چیزی نگفته است بنابراین منتظر می مانیم. او کار خود را در این فصل به خوبی به پایان رساند و تیم را به قهرمانی رساند ما نیز از او راضی هستیم و تلاش خواهیم کرد او را حفظ کنیم.»
به گزارش خبرگزاری فرانسه از لیون، الخلیفه همچنین در این مصاحبه گفت لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن سال آینده نیز به همکاری خود با باشگاه ادامه خواهد داد زیرا او بخشی از پروژه سال بعد باشگاه است.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.