کد خبر : 1024990 | 22 مهر 1392 ساعت 12:37 | 1.2K بازدید | 0 دیدگاه

گزارش تمرین پرسپولیس

در تمرین امروز پرسپولیس بار دیگر علی دایی، مولایی و نماینده تام‌الاختیار دایی مقابل دوربین 90 از اتفاقات راه‌آهن صحبت کردند.

تمرین پرسپولیس از ساعت 10 و 55 دقیقه امروز در ورزشگاه درفشی‌فر دنبال شد.به گزارش فارس، در این تمرین بازیکنان پرسپولیس ابتدا بدن‌های خود را گرم کردند و سپس در گروه‌های مختلف به آقاوسط و کارهای تاکتیکی پرداختند.
*مجتبی محرمی امروز پس از گفت‌وگو با علی دایی لباس ورزشی پوشید و به دور زمین پیاده‌روی خود را آغاز کرد. وی می‌خواست پیراهن پرسپولیس بپوشد که توسط تدارکات تیم به او داده نشد.
*دو بازیکن تستی که یکی از آنها از یونان است امروز هم در تمرین پرسپولیس حضور داشتند و زیر نظر دایی به تمرین پرداختند.
*علی دایی در تمرین امروز با لباس شخصی حضور داشت اما نکته جالب این بود که با حضور دوربین 90 در تمرین امروز دایی، مولایی و بهمن دهقان نماینده تام‌الاختیارش گفت‌وگوهای اختصاصی در خصوص وضعیت راه‌آهن و مسائلی که پیرامون این تیم اتفاق افتاده بود انجام دادند. ظاهرا این روزها این قدر که به وضعیت فساد در فوتبال توجه می شود و از علی دایی راجع به این موضوع پرسیده می شود کمتر کسی از وضعیت پرسپولیس و شرایط آن می پرسد.
*دروازه‌بان‌ها زیر نظر غلامپور به تمرینات اختصاصی پرداختند.
*در تمرین امروز هیچ هواداری حضور نداشت.
*8 ملی‌پوش به همراه شیرینی و باقری در تمرین امروز غایب بودند.
*فیلم بازی‌های داماش رسید.
*فروزانی و منافی نیز در تمرین امروز در کنار سایر بازیکنان پا به توپ شدند.
*محمدرضا مامانی هافبک راه‌آهن نیز در تمرین امروز پرسپولیس حضور داشت که در نوع خود جالب بود.
*انتشار خبر بازگشت حقیقی به ترکیب پرسپولیس در یکی از روزنامه های ورزشی موجب ناراحتی نیلسون دروازه بان برزیلی سرخ ها شده بود و به همین دلیل نیلسون و مدیربرنامه‌هایش نزد دایی رفتند که دایی نیز به آنها اعلام کرد او به هیچ عنوان به مسائل روزنامه‌ها توجهی ندارد و کار خودش را دنبال می‌کند. نیلسون بابت جوی که علیه او ایجاد شده بسیار ناراحت است.

دیدگاهها