کد خبر : 1105417 | 24 اردیبهشت 1393 ساعت 17:12 | 3.6K بازدید | 0 دیدگاه

لسکات از منچستر سیتی جدا می‌شود

مدافع انگلیسی من‌سیتی اعلام کرد فصل آینده جایی در میان شاگردان مانوئل پیگرینی نخواهد داشت.

لسکات از منچستر سیتی جدا می‌شود
جولئون لسکات مدافع 31 ساله تیم فوتبال منچسترسیتی با پایان مدت قراردادش با آبی‌پوشان شهر منچستر و با توجه به عدم تمایل سران باشگاه برای تمدید قرارداد او، قهرمان فصل اخیر لیگ برتر را ترک می‌کند.
به نقل از تسنیم، لسکات که 26 بار پیراهن تیم ملی انگلیس را به تن کرده و سابقه بازی در تیم‌های ولورهمپتون و اورتون را هم دارد، گفت: این پایان راه است. می‌دانم که باید منچسترسیتی را ترک کنم. من در اینجا رابطه خوبی با سایر اعضای تیم داشتم و این تیم به بخش بزرگی از زندگی من تبدیل شد. تا جایی که من می‌دانم این پایان راه است. اگر وضعیت تغییر کند خوب است اما به نظر می‌رسد که دیگر احساسی میان من و باشگاه نمانده است. من با تمامی اعضای تیم رابطه خوبی داشتم.
لسکات افزود: من جنبه اقتصادی قضیه را می‌دانم. ما تیم موفقی بوده‌ایم و من هیچ ناراحتی از این بابت ندارم. همه بازیکنان زمانی که کارشان در یک تیم تمام می‌شود و پس از آن از اینکه چگونه به گذشته خود و افتخارات‌شان نگاه می‌کنند، می‌گویند. من درباره حرفه خود می‌توانم بگویم که با منچسترسیتی افتخارات حیرت‌آوری کسب کرده‌ام و در نهایت فکر می‌کنم جدایی از این تیم تصمیم بدی نیست.
گفته می‌شود تیم بشیکتاش ترکیه خواهان جذب لسکات است و در انگلیس هم تیم‌‌هایی مانند وستهام، ‌اورتون، استون ویلا و تاتنهام به جذب وی تمایل دارند. لسکات گفت در انتخاب مقصد بعدی‌اش خانواده او حرف اول را خواهند زد.
او تصریح کرد: باید ارزیابی کنم و ببینم بهترین مقصد برای من کدام است. با چند تیم در چند کشور مختلف مذاکراتی داشته‌ام اما هنوز تصمیم قطعی‌ام را نگرفته‌ام. ترجیح می‌دهم هرچه زودتر تکلیفم مشخص شود. نمی‌خواهم این روند تا جام جهانی ادامه داشته باشد، در عین حال نمی‌‌خواهم عجله کنم.

دیدگاهها