کد خبر : 1193601 | 06 دی 1393 ساعت 17:32 | 110.9K بازدید | 0 دیدگاه

نامه رسمی پرسپولیس برای جذب مسلمان

بعد از ناکامی استقلالی‌ها در جذب محسن مسلمان در حالی که با این بازیکنان قرارداد داخلی امضا کرده بودند، مسوولان پرسپولیس برای جذب این بازیکن پا پیش گذاشتند.

 به گزارش "ورزش سه"، محسن مسلمان با حضور در باشگاه استقلال و عقد قرارداد داخلی، آبی‌پوشان را امیدوار کرد تا با این بازیکن قراردادشان را رسمی کنند اما مشکلات به وجود آمده در این راه که مهمترین آنها عدم قبول پیشنهاد معاوضه از سوی آندرانیک و نیز مبلغ 500 میلیونی رضایتنامه این بازیکن بود رفته رفته مسلمان را از استقلال دور کرد.

در همین راستا پرسپولیسی‌ها که به شدت به دنبال جذب این بازیکن بودند با ارسال نامه‌ای به باشگاه ذوب آهن مجددا درخواست جذب این بازیکن را رسمی کردند. پرسپولیسی‌ها در این رابطه اعلام کردند حاضر هستند مشابه شرایط استقلال این بازیکن را به صورت قرضی در اختیار بگیرند و حتی معاوضه بازیکن را نیز پیشنهاد دادند که فعلا با جواب مثبت مسوولان ذوب همراه نبوده است.
ذوب در ازای مسلمان یک بازیکن پرسپولیس بعلاوه 200 میلیون نقد را داده است و در صورت قرارداد قرضی خواهان دریافت 600 میلیون را کرده‌اند.
پرسپولیس تا حدود زیادی موفق به جلب رضایت ذوب شده اند و حتی بازیکن مورد توافق برای معاوضه را اعلام کرده‌اند و حالا باید دید سرنوشت مسلمان به کجا خواهد انجامید.

دیدگاهها