کد خبر : 1195057 | 14 دی 1393 ساعت 10:56 | 20.9K بازدید | 0 دیدگاه

ولید اسماعیل: زمان خوبی به تیم اضافه شدم

بازیکن جدید تیم فوتبال ذوب آهن گفت: از حالا به فینال جام حذفی فکر نمی کنیم و بایستی تمرکز خود را ابتدا بر روی بازیهای لیگ برتر قرار دهیم.

ولید اسماعیل: زمان خوبی به تیم اضافه شدم
به گزارش "ورزش سه"، ولید اسماعیل بازیکن ملی پوش تیم ملی لبنان که با 68 بازی ملی برای این تیم از این پس پیراهن تیم ذوب آهن را به تن خواهد کرد در گفتگو با سایت باشگاه ذوب‌آهن گفت: خیلی خوشحالم که به تیم بزرگ ذوب آهن پیوستم. این تیم یکی از بهترین تیمهای آسیا بوده است و من بازی‌هایش را قبلاً در لیگ قهرمانان دیده ام. وقتی حضور در ایران و ذوب آهن به من پیشنهاد شد با علی حمام مشورت کردم و او به من گفت در این انتخاب تردید نکن و اکنون من بسیار خوشحالم که به این تیم پیوسته ام.

وی ادامه داد: من با هدفهای بزرگی به ذوب آهن آمده ام. پیش از این و در نیمه اول رقابتها من در کنار ذوب آهن نبودم و نمی توانم راجع به آن نظر بدهم ولی از این پس بایستی بهترین کیفیتم را به کار بگیرم تا در موفقیت ذوب آهن سهیم باشم.

ولید اسماعیل اضافه کرد: خوشبختانه زمان خوبی به تیم اضافه شدم. فکر می کنم همه ما فرصت داریم تا آینده را بسازیم. زمان کافی برای هماهنگ شدن تیم وجود دارد و اگر قدر این زمان را بدانیم، خوب تمرین کنیم و مسابقات دوستانه خوبی داشته باشیم می توانیم در ادامه مسابقات هدفهای خودمان را به خوبی دنبال کنیم.

اسماعیل ادامه داد: به نظر من این زمین، بازی و تصمیم مربی است که حکم می کند کدام بازیکن در تیم بازی کند و هیچ چیز نباید فراتر از قانونی که مربی اتخاذ می کند باشد، توانایی ها دیده می شود و امیدوارم فرصت پیدا کنم در کنار ذوب آهن و موفقیتهایش باشم.

بازیکن جدید ذوب آهن با ذکر این نکته که می داند تیمش باید در فینال جام حذفی به مصاف نفت تهران برود، اظهار داشت: من فیلم بازیهای ذوب آهن را دیده ام و می دانم شرایط فوتبال ایران به چه نحوی است. آن طور که من می دانم فینال رقابتهای جام حذفی بعد از لیگ است بنابراین ما حق نداریم از الان به آن مسابقه فکر کنیم و از لیگ غافل شویم. ما باید بدانیم، 13 بازی بسیار مهم در لیگ برترداریم که باید در آنها نتایج خوبی بگیریم. اگر درصدی احتمال بدهیم که در فینال حذفی نتوانیم موفق شویم به این نتیجه می رسیم که باید لیگ را خیلی خوب و باکیفیت دنبال نمائیم و از طریق لیگ هدف رسیدن به آسیا را تجربه نماییم، حتی اگر این کار بسیار سخت باشد.

اسماعیل در پایان خطاب به مردم اصفهان و هواداران ذوب آهن گفت: من روزهای قبل که برای تست پزشکی به اصفهان آمدم متوجه شدم که مردم این شهر فوتبال را خیلی دوست دارند و برخورد پر احساس آنها را دیدم. امیدوارم در این فصل بتوانیم هدیه های خوبی برای آنها داشته باشیم.

دیدگاهها