کد خبر: 1198105/1 زمان: 08:14   1393/10/28 بازدید: 10,586

انصراف نصرآزادانی از مبارزه با تکواندوکار اسراییل؛

مردانی 2015 را طلایی آغاز کرد

سجاد مردانی با کسب 4 پیروزی متوالی، مدال طلای تورنمنت بین المللی یونان را بدست آورد و علیرضا نصرآزادانی در سومین دیدار خود از پیکار با نماینده اسراییل انصراف داد و از دور رقابت ها کنار رفت.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، علیرضا نصرآزادانی و سجاد مردانی 2 ملی پوش کشورمان که برای حضور در تورنمنت بین المللی یونان (G1) با اجازه کادرفنی تیم ملی و با حمایت ملی زمردگشت اصفهان، بامداد روز پنجشنبه (25 دی ماه) عازم این کشور شده بودند؛ از صبح امروز (شنبه) به مصاف حریفانشان رفتند.


علیرضا نصرآزادانی تکواندوکار وزن 74- کیلوگرم کشورمان که در نخستین گام نماینده کانادا را با نتیجه 8 بر 3 شکست داد، در ادامه نیز با نتیجه 12 بر 2 از سد تکواندوکار قبرس گذشت اما در سومین مبارزه، از پیکار با نماینده اسراییل انصراف داد تا بدین ترتیب پرونده او در این رقابتها بسته شود.

در این وزن 45 تکواندوکار حضور داشتند.

سجاد مردانی هوگوپوش وزن 87+ کیلوگرم، ابتدا نماینده کشور میزبان را 3 بر یک برد، سپس با نتیجه 4 بر یک تکواندوکاری از کشور ترکیه را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی با پیروزی 7 بر 2 برابر صربستان راهی مرحله فینال شد.

نایب قهرمان جهان در سال 2013 در فینال این رقابتها به مصاف "والکر وودزیچ" از آلمان (دارنده مدال طلای گرندپریکس 2014 منچستر، 2 مدال برنز مسابقات قهرمانی اروپا و نفر پنجم رنکینگ المپیک) رفت و در راند طلایی به برتری دست یافت و بر سکوی نخست ایستاد.

سجاد مردانی با این مدال ارزشمند، 10 امتیاز را به اندوخته های خود در رنکینگ المپیک اضافه کرد.

در این وزن 19 تکواندوکار حضور داشتند.

نصیرفرازنده مهر بعنوان مربی و مهران نصرآبادی بعنوان مربی بدنساز در کنار این 2 هوگوپوش حضور داشتند.

2 ملی پوش کشورمان بامداد سه شنبه (30 دی ماه) به ایران بازخواهند گشت.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.