کد خبر : 1203233 | 23 بهمن 1393 ساعت 08:29 | 3.4K بازدید | 0 دیدگاه

صبح امروز و در کرمانشاه

رقابت‌های کشتی جام جهان پهلوان تختی آغاز شد

سی و پنجمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد، فرنگی و کشتی پهلوانی صبح امروز (پنجشنبه) در کرمانشاه آغاز شد.

به گزارش "ورزش سه" از ایرنا، این رقابت ها در روزهای 23 و 24 بهمن ماه با حضور تیم های روسیه، آمریکا، جمهوری آذربایجان، اوکراین، چین، پاکستان، قرقیزستان، کره شمالی، ارمنستان، مجارستان، گرجستان، مصر، بنگلادش، نیکاراگوئه، هند، تونس، ترکمنستان و ایران در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار می شود.

سرگئی نواکوفسکی بالاترین مقام داوری روسیه به عنوان نماینده اتحادیه جهانی در رقابت های جام تختی حضور دارد.

فدراسیون کشتی امسال فقط برای رقابت های کشتی پهلوانی جوایز نقدی در نظر گرفته است.

اسامی تیم های ایران در این رقابت ها به شرح زیر است:

تیم منتخب کشتی پهلوانی:
به اضافه 90 کیلوگرم: جابر صادق زاده (مازندران) احمد میرزاپور (خراسان رضوی) امیر محمدی (خراسان شمالی) جواد محجوب (خراسان رضوی) محمد حسن زاده (خراسان رضوی) سید رضا موسوی (مازندران)
ایوب بنی نصرت (سرمربی)، نادر صدیقی، حمید قشنگ و سام تفضلی (مربیان)

تیم منتخب کشتی آزاد:
57 کیلوگرم: یونس سرمستی (آذربایجان شرقی) رضا اطری (مازندران) مصطفی دامادی (مازندران) فرهاد جلائی (تهران) صابر خانجانی (مازندران)

61 کیلوگرم: آرنش دنگسرکی – بهنام احسان پور (مازندران) دانیال حجتی (گلستان) جلال علیزاده (خراسان شمالی) ایمان صادقی (مازندران)

65 کیلوگرم: سید احمد محمدی – محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران) میثم نصیری (زنجان) علی اصغر جبلی (گلستان) سعید صالحی (تهران)

70 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی (تهران) سعید داداش پور (مازندران) مسعود کمروند (مرکزی) ایمان رحمانی زاده (مازندران) عباس یزدانی (همدان) حسن یزدانی (مازندران)

74 کیلوگرم: رضا افضلی (کرمانشاه) عزت اله اکبری (مازندران) مرتضی رضایی قلعه (مازندران) محمد مکتب دار (خراسان شمالی) حامد عاشق حسینی (تهران) پیمان یاراحمدی (لرستان) رضا مظفری (مازندران)

86 کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) یوسف پناهنده (توابع تهران) محمد جواد ابراهیمی (مازندران) نادر حامدی پور (فارس) احسان لشگری (قزوین) علیرضا کریمی (البرز) میثم مصطفی جوکار (همدان)

97 کیلوگرم: اباذر اسلامی (مازندران) سید محسن ابراهیمی (مازندران) حسن رحیمی (تهران) وحید یوسفوند (لرستان) امیر محمدی (خراسان شمالی) پدرام جمشیدی (تهران)

125 کیلوگرم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) عبداله قمی- جعفر شمس (مازندران) امیر طاهری (تهران) یداله محبی (کرمانشاه)

رضا لایق، امیر توکلیان، محمد طلایی، اکبر دودانگه، علی اصغر بذری، مسعود مصطفی جوکار و مهدی برائتی (مربیان).

تیم منتخب کشتی فرنگی:
59 کیلوگرم: محمد فقیری (تهران) ،محمد نوربخش (تهران)، امید قهرمانی (خراسان رضوی) ، حمید زارع (فارس)

66 کیلوگرم: محمدعلی گرائی (فارس)، وحید میرفتح الهی (تهران)، مجید یعقوبی (خراسان رضوی)، احسان فراهانی (تهران)

71 کیلوگرم: برومند اصلان (لرستان)، عباس محب تاش (هرمزگان)، پژمان پشتام (تهران)، عظیم گرمسیری (خوزستان)

75 کیلوگرم: وحید بابایی جعفری (تهران)، محمد کریمی (البرز)، فواد کریمی (کردستان)، سعید غلامی (تهران)

80 کیلوگرم: علی زینتی رفاه (قم)، مسعود مرادی (خوزستان)، یوسف اخباری (تهران)، مسیح اسلامی (مازندران)

85 کیلوگرم: سامان عزیزی (کردستان)، میلاد خسروی – ابوالفضل فلاح دوست – داود عابدین زاده (تهران)، حسین نوری (البرز)، علی قیطاسی (فارس)

98 کیلوگرم: سید مصطفی صالحی زاده (خوزستان)، محمد کاظمی (لرستان)، مهدی کشاورز (فارس)، مجید علیاری (تهران)

130 کیلوگرم: عباس نوری (قم)، پوریا میرمعصوم زاده (تهران)، آرمان نظری (لرستان)، امیر قاسمی منجزی (خوزستان)

نفرات منتخب شورای فنی: هادی علیزاده پورنیا (قم)، مجتبی کریم فر (خوزستان)، پیام بویری (خوزستان)، بشیر باباجان زاده (مازندران)

کشتی گیران اعزامی به رقابت های جهانی جوانان: رضا خدری (تهران)، بهروز ملکی (خوزستان)، علی ارسلان (مازندران)، رامین طاهری (خوزستان)، علی شریفی (خوزستان)، محمد ابراهیم امامی (کردستان)، بابک رزم پوش (مازندران)


برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:
چهارشنبه 22 بهمن ماه:
18 تا 18:30: وزن کشی وزن های 57، 61، 97 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد و 59، 66، 98 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی

پنج شنبه 23 بهمن ماه:

ساعت 9 تا 14: رقابت های مقدماتی وزنهای 57، 61، 97 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد و 59، 66، 98 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت 16 تا 16:30: وزن کشی وزن های 65، 70، 74، 86 کشتی آزاد، اوزان 71، 75، 80 و 85 کیلوگرم فرنگی و به اضافه 90 کیلوگرم پهلوانی

ساعت 17 تا 20: مسابقات رده بندی و فینال وزن های 57، 61، 97 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد و 59، 66، 98 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی

جمعه 24 بهمن ماه:
ساعت 9 تا 14: مسابقات مقدماتی وزن های 65، 70، 74، 86 کشتی آزاد، وزنهای 71، 75، 80 و 85 کیلوگرم فرنگی و به اضافه90 کیلوگرم پهلوانی

ساعت 16 تا 20: مسابقات رده بندی و فینال وزن های 65، 70، 74، 86 کشتی آزاد، وزن های 71، 75، 80 و 85 کیلوگرم فرنگی و به اضافه 90 کیلوگرم پهلوانی

دیدگاهها