کد خبر: 1231089/1 زمان: 19:18   1394/01/07 بازدید: 13,816

در مورد تیم ملی صحبتی نمی‌کنم

جلالی: 3 ماه 4 بازی؛ حالا 13 روز 4 بازی

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: ما در 3 ماه 4 بازی کرده‌ایم و حالا باید در 13 روز 4 بازی انجام دهیم که البته این موضوع زیاد منطقی نیست.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس،‌ مجید جلالی پس از دیدار دوستانه استقلال و سایپا در مورد این مسابقه اظهار داشت: الحمدالله این مسابقه از لحاظ‌هایی که ما می‌خواستیم قابل قبول بود و وقتی پا به این مسابقه گذاشتیم به خواسته‌هایی که از لحاظ تاکتیکی می‌خواستیم دست یافتیم.

وی در خصوص دیدار بعدی تیمش مقابل ملوان و اینکه آیا راضی به برگزاری چنین مسابقه‌ای هست یا خیر، گفت: وقتی در 3 ماه 4 بازی انجام می‌دهید حالا باید در عرض 13 روز 4 بازی را پشت سر بگذاریم که این در شرایط عادی درست نیست. اما ما باید خودمان را با این شرایط وفق بدهیم هر چند که اگر بخواهیم این برنامه‌ریزی را با برنامه‌ریزی لیگ‌های دیگر مقایسه کنیم چندان طبیعی به نظر نمی‌رسد اما در مجموع به آن چیزی که از ما خواسته‌اند تمکین می‌کنیم.

وی تاکید کرد:‌ امروز هم چند بازیکن آسیب دیده داشتیم ولی فکر میکنم روی هم رفته آن انتظاری که از یک مسابقه تدارکاتی داشتیم برآورده شد.

جلالی در ادامه تاکید کرد: اگر تیم‌های دیگر خواسته‌اند که در این شرایط بازی نکنند مشکل ما نیست و البته خواسته ما هم نیست. ما دوست داریم بازی کنیم و البته منکر مشکلات هم نمی‌شوم. ولی برنامه‌ریزی‌مان را باید به شکلی تنظیم کنیم که به مسابقات برسیم.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که عملکرد تیم ملی را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: من در مورد تیم ملی صحبت نمی‌کنم.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.