کد خبر : 1235362 | 31 فروردين 1394 ساعت 15:51 | 47.2K بازدید | 0 دیدگاه

در مصاحبه با BWIN

رمز پیروزی مقابل اتلتیکو از نگاه خامس رودریگز

رئال مادرید روز چهارشنبه دیدار بسیار حساسی در برنابئو مقابل اتلتیکو پیش رو دارد. بازی رفت دو تیم از مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان با تساوی بدون گل به پایان رسیده و قهرمان فصل گذشته رقابت ها، برای صعود به نیمه نهایی باید رقیب همشهری خود را شکست دهد.

رمز پیروزی مقابل اتلتیکو از نگاه خامس رودریگز
به گزارش "ورزش سه"، خامس رودریگز که پس از پشت سر گذاشتن مصدومیتی دو ماهه، حالا به روزهای اوج خود بازگشته و در بازی روز شنبه مقابل مالاگا، یک گل بسیار زیبا نیز به ثمر رساند، در مورد بازی حساس روز چهارشنبه مقابل اتلتیکو گفت:"رمز پیروزی مقابل اتلتیکو این است که با تمرکزی بالا و متحد بازی کنیم.اگر اینگونه شود، نتیجه ای عالی در انتظارمان خواهد بود."

خامس در مورد نقش هواداران رئال در این بازی گفت:" اینکه در برنابئو و نزد هوادارانمان بازی می کنیم به اندازه کافی مهم است. آنها می توانند با جوی که در ورزشگاه درست می کنند، به ما برای انجام یک بازی خوب و فشار وارد کردن به اتلتیکو کمک بزرگی کنند. مقابل اتلتیکو، با حمایت هواداران برای هر توپی باید بجنگیم."

خامس اولین گل خود برای رئال را در بازی رفت سوپرجام اسپانیا مقابل اتلتیکو در برنابئو به ثمر رساند . رئال هم روز چهارشنبه باید برای صعود به اتلتیکو گل بزند. خامس در این رابطه گفت:" باید در این بازی دشوار پیروز شویم تا به دور بعد صعود کنیم. بازی پیچیده و سختی در پیش داریم. در برنابئو و با حضور هوادارانمان بازی خواهیم کرد. مهم پیروزی تیم است اما اگر من هم بتوانم گل بزنم، خیلی خوب خواهد شد."

دیدگاهها