کد خبر: 1240240/1 زمان: 11:28   1394/02/24 بازدید: 5,009

ارجاع موارد مطروحه پیکان به فدراسیون

رئیس کمیته نظارت بازرسی و صیانت سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: همه موارد مطرح شده از سوی باشگاه پیکان را به رکن قضایی فدراسیون فوتبال ارجاع می دهیم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت سازمان لیگ،  حجت السلام علیرضا علیپور در پی اظهارت یکی از اعضای هیأت مدیره باشگاه پیکان بیان کرد: اعضای سازمان لیگ خود را موظف می داند پیگیر مطالبات به حق همه باشگاه هاست و در این رابطه از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.


این مقام مسئول افزود: طبق مفاد بند 8 ماده یک آئین نامه رابطه باشگاه ها با لیگ همه اعضا حقیقی و حقوقی باشگاه ها موظف اند با حفظ احترام متقابل از هرگونه اظهار نظر بر علیه سایر اعضای لیگ امتناع نموده و باشگاه ها طبق اساسنامه موظف هستند در همه مراودات خود این اصل اساسی را جاری و برهمه اصول کاری خود حاکم بدانند.


وی تاکید کرد:از فصل آینده اعضای محترم حقیقی و حقوقی  باشگاه ها که به این اصل پایبند نباشند مجوز فعالیت آنان صادر نخواهد شد و در طول فصل آینده نیز در صورت رعایت نکردن این اصل مجوز صادره باطل می شود.


حجت السلام علیرضا علیپورگفت: مسئولان و اعضای هیأت مدیره محترم باشگاه ها هرگونه سوال یا مطالبه نسبت به موارد مختلف را می توانند براساس آئین نامه باشگاه ها با لیگ پیگیری کنند و سازمان لیگ نیز خود را موظف می داند به همه موارد مطرح شده پاسخگو باشد.


وی بیان کرد: توزیع درآمدها بین باشگاه ها در سازمان لیگ نیز بر مبنای آئین نامه با رعایت حقوق همه باشگاه ها انجام می شود و اگر مدیران محترم باشگاه ها ابهام یا سوالی در این رابطه داشته باشند سازمان لیگ فوتبال آمادگی پاسخگویی به سوالات آنان و پیگیری موارد مطرح شده را دارد.


رئیس کمیته نظارت بازرسی و صیانت و از لیگ فوتبال ایران در مورد موارد مطرح شده از سوی یکی از اعضای هیأت مدیره محترم باشگاه پیکان گفت:سازمان لیگ فوتبال ایران از روز شنبه هفته جاری همه موارد مطرح شده از سوی این باشگاه را به رکن قضایی فدراسیون فوتبال ارجاع داده است و مسئولان این باشگاه می توانند از طریق ارکان قضایی فدراسیون پیگیر موارد مطرح شده باشند.


 حجت السلام علیرضا علیپور تاکید کرد: ایجاد امنیت روانی برای همه باشگاه ها بطور یکسان و با رعایت مقررات از اهم سیاست های جاری سازمان لیگ است و این سازمان ضمن احترام به همه آنها نگاه یکسانی به باشگاه ها دارد و عملکرد سازمان لیگ در طول این سال ها شاهدی بر این مدعاست.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.