کد خبر: 1265661/1 زمان: 14:36   1394/06/17 بازدید: 6,209

وزنه برداری قهرمانی آسیا

بهروزی‌ها به مدال یک ضرب نرسیدند

جابر بهروزی در حرکت یک ضرب دسته 69 کیلوگرم در رده ششم وزنه برداری آسیا قرار گرفت و سجاد بهروزی هشتم شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، در سومین روز مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا، ایران در دسته 69 کیلوگرم دو نماینده داشت که جابر و سجاد بهروزی برای کسب مدال با شش وزنه بردار به رقابت پرداختند. کیم میونگ هیوک از کره شمالی (نفر سوم جهان و قهرمان بازی های آسیایی) و لین کیونگ فنگ از چین( قهرمان المپیک لندن) مهمترین چهره های حاضر در این دسته هستند.

در حرکت یک ضرب، جابر بهروزی با ثبت رکورد 145 کیلوگرم ششم شد و سجاد بهروزی نیز با 133 کیلوگرم در رده هشتم قرار گرفت.

حرکت یک ضرب:

سجاد بهروزی اولین وزنه برداری بود که بر روی تخته مسابقات آمد و در اولین حرکت 133 کیلوگرم را انداخت و برای دومین بار پشت این وزنه قرار گرفت که باز هم ناموفق عمل کرد. بهروزی در حالی که در آستانه اوت کردن قرار داشت، توانست 133 کیلوگرم را در آخرین فرصت خود در یک ضرب بالای سر ببرد و در نهایت نیز در رده هشتم قرار گرفت.

جابر بهروزی دیگر نماینده ایران در این وزن، در اولین حرکت 140 کیلوگرم را بالای سر برد و برای دومین حرکت توکلی (سرمربی تیم ملی) 145 کیلوگرم را برای او درخواست کرد که در مهار این وزنه نیز موفق عمل کرد. جابر در سومین حرکت باید پشت وزنه 155 کیلوگرم قرار می گرفت و برای کسب مدال حتما باید این وزنه را مهار می کرد اما نتوانست از پس وزنه 155 کیلوگرمی بر آید و با همان 145 کیلوگرم مقامی بهتر از ششمی را کسب نکرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.