کد خبر: 1291836/31 زمان: 18:05   1394/10/04 بازدید: 7,458

دیبالا: روحیه پیروزی طلبی در یووه موج می‌زند

پائولو دیبالا، ستاره یوونتوس عنوان کرد که در تیمش روحیه پیروزی موج می‌زند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از شروع بسیار ضعیف، یووه توانست به فرم خوب خود بازگردد و تا رده ی چهارم صعود کند. حال آنها با اینتر صدرنشین تنها 3 امتیاز فاصله دارند و دیبالا این موضوع را به خاطر وجود روحیه پیروزی در تیمش می‌داند.
او گفت:" من انگیزه کسب پیروزی را به دست آوردم که چیز عجیب و متفاوتی است. پس از فینال چمپیونزلیگ در برلین، با هواپیمای تیم برگشتم و یک چیزی من را خیلی مجذوب خود کرد. مارکیزیو پیش من آمد و خودش را معرفی کرد و گفت که خوب آماده شوم زیرا سال بعد برای تمامی جام‌ها می‌جنگیم. فوق‌العاده بود. آنها به تازگی در فینال چمپیونزلیگ بازی کرده بودند و به جای اینکه به فکر تعطیلات باشند، به فکر سال بعد بودند. همانجا بود که فاصله بین پالرمو و یوونتوس را متوجه شدم."
دیبالا درباره شرایطش در یووه گفت:" امیدوار بودم بتوانم 15 گل در این فصل بزنم و تا به ینجای کار 10 گل زده ام و باید هدف را بیشتر کنم. اماده هر کاری هستم. خانواده ام چیزهایی که دیگران جرات گفتنش را ندارند به من می‌گویند و خودم از خودم انتقاد می‌نم و می‌دانم که چه وقت‌هایی کار اشتباهی انجام داده ام. اگر لازم باشد برادرم به من سیلی می‌زند. گوستاوو 35 ساله و ماریانو 32 ساله هستند. آنها در فوتبال خوب بودند ولی شهامت و انگیزه ی دنبال کردن رویاهایشان را نداشتند."
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.