حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1292353/7 زمان: 18:45   1394/10/06 بازدید: 16,365

مجیدی: نیامدنمان هماهنگ شده نبود

شاهین مجیدی می گوید من یک یک ریالی دریافت نکرده ام و بهتر است مسئولان رضایت نامه را بدهند.

شاهین مجیدی در گفت وگو با"ورزش سه"، درباره دلیل نرفتنش به اهواز گفت: ما بعد زا بازی با نفت تهران منتظر بودیم برایمان بلیط بگیرند تابه اهواز بروم اما پی گیری نکردند و چندین بار خودم تماس گرفتم. ساعت 2-3 بعداز ظهر روز شنبه تماس گرفتند و البته من درگیر کارهای بیمارستان مادرم بودم نتوانستم جواب بدهم. اگر من بعد از سه روز بدون تمرین به زمین بازی می رفتم و بازی کردم و مصدومیتی برای من پیش می آمد کی جواب می داد؟ نیامدن دیگر بازیکنان با وضعیت من فرق می کند و اصلا این حرکت هماهنگ شده نبود.

دفاع استقلال اهواز درباره حضورش در اهواز گفت: من بدون دریافت یک ریالی در این تیم بازی کردم و در سال 1394 هیچ دریافتی نداشته ام. بالاخره من شغلم فوتبال است و خرج خانه را می دهم.باید این را بگویم بیماری مادرم و حتی نرمال نبودن خانواده ام از این فوتبال است و من خانواده و مادرم را بیش تر از فوتبال دوست دارم، فوتبالی که عشق من است.

شاهین مجیدی در انتها گفت : این شرایط برای بچه های بومی شاید خوب باشد برای غیربومی ها اصلا خوب نیست، مربی و مدیرعامل گفته اند می خواهیم تیم را بومی کنیم و به نظر من بهترین کارهمان بومی کردن است. من یک یک ریالی دریافت نکرده ام و بهتر است مسئولان رضایت نامه را بدهند تا نیم فصل دوم بتوانیم به دنبال فوتبال خودمان برویم.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.