کد خبر : 1293738 | 12 دی 1394 ساعت 15:30 | 8.2K بازدید | 0 دیدگاه

گزارش روز:

بهترین‌های نیم فصل اول لیگ برتر انگلیس

امروز نیم فصلِ دوم لیگ برتر در فصل 2015-2016 شروع می‌شود. به این خاطر وبسایت معتبر "هواسکورد"، آمار و امتیازبندی بهترین بازیکنان لیگ برتر در نیم فصل اول را منتشر کرده است.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از آی اسپورت، جایِ تعجب نیست که ریاض محرز، پدیده‌ی این فصل لیگ برتر، به عنوان ارزشمندترین بازیکنِ نیم فصل اول از نگاه "هواسکورد" انتخاب شده است. در جدول زیر می‌بینیم که محرز در بعد هجومی با 7 پاس گل و 13 گل و همینطور با 63 دریبل موفق موثرترین بازیکن لیگ بوده است. بعد از محرز هم اوزیل قرار داردکه بیشترین پاس گل (16) و بیشترین پاس کلیدی (80) را داده است.

اما در بعد دفاعی انگولو کانته، دیگر ستاره‌ی لستر، موثرترین بازیکن بوده است. کانته در نیم فصل اول بیشترین قطع توپ (77) و دومین تعداد تکل، به صورت مشترک با لوکاس لیوا (75)، و تنها با اختلاف یک تکل از اریک پیترز، مدافعِ استوک را داشته است. جک باتلند، دروازه‌بان استوک که جزو دیگر سورپریزهایِ این فصل لیگ برتر بوده هم بیشترین سیو را تا اینجایِ راه داشته است.

در نهایت در امتیازبندی کلی بعد از محرز، اوزیل، الکسیس، پایه و واردی ارزشمندترین بازیکنان نیم فصل اول  لیگ برتر معرفی شده‌اند.


دیدگاهها