حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1297861/24 زمان: 21:06   1394/10/29 بازدید: 669,283

اختصاصی ورزش سه

جدول کامل نقل و انتقالات نیم فصل

نقل و انتقالات فوتبال ایران به پایان رسید و تیم ها لیست خود برای حضور در ادامه مسابقات تکمیل کردند.

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین ساعات نقل و انتقالات نیم فصل تیم ها به دنبال مذاکره با نفرات مدنظر خود هستند تا لیست خود را تکمیل کنند. در این میان مطمئنا سوژه اصلی ساعات پایانی دو تیم پرسپولیس و نفت تهران خواهند بود. ورزش سه تا ساعت 24 امشب آخرین تغییرات و جابجایی های فوتبال ایران را پوشش خواهد داد.

استقلال
با عدم جذب آندو تیموریان و رسول نویدکیا جذب دو بازیکن خارجی در دستور کار استقلال قرار دارد. با توجه به اینکه استقلال می تواند از سهمیه آزاد بازیکن بگیرد، ممکن است گزینه های برزیلی امروز هم تغییر کنند. استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل تنها مهدی مومنی را جذب کرد و البته خروجی خاصی هم نداشت.
ورودی قطعی: مهدی مومنی
ورودی احتمالی: بازیکنان برزیلی (فعلا نامشخص)
خروجی قطعی: مهدی کربلایی، مجید حسینی
خروجی احتمالی: ندارد


استقلال خوزستان
عبدالله ویسی در فصل نقل و انتقالات تحرک چندانی نداشت و با جذب دو بازیکن پرونده نیم فصل را بست. البته خوزستانی ها برای جذب اسماعیل شریفات تلاش فراوانی کردند اما در نهایت فولاد راضی به این انتقال نشد.
ورودی قطعی: امید سینگ، فیلیپ برتولدو
خروجی قطعی: ندارد


ذوب آهن
یحیی گل محمدی در تعطیلات نیم فصل خرید چندان بزرگی نکرد اما نفرات خوبی را به جمع خود اضافه کرده در 3 جبهه لیگ و حذفی توانایی نبرد با مدعیان را داشته باشد.
ورودی قطعی: مارکو آیوبل، احمد امیرکامدار، وحید محمدزاده، هاشم بیک زاده
خروجی قطعی: اکبر صادقی


سایپا
انتقال آندرانیک تیموریان به جمع نارنجی پوشان مهمترین خرید نیم فصل بود. سایپا به جز آندو، مهدی دغاغله را هم جذب کرده و 4 بازیکن را نیز از دست داده است. آنها که باید یک دفاع راست و یک نوک حمله به تیم اضافه می کردند، در این امر ناکام ماندند. البته ممکن است سایپا با بازیکنان آزاد خارجی این ضعف را پوشش دهد.
ورودی قطعی: آندرانیک تیموریان، مهدی دغاغله
ورودی احتمالی: ندارد
خروجی قطعی: رضا نوروزی، شهرام سالاری، وحید محمدزاده، فرشاد قاسمی
خروجی احتمالی: جواد نکونام


پرسپولیس
در شرایطی که جذب لوبانف مراحل آخر خود را می گذراند، پرسپولیسی ها هنوز گوش به زنگ ترکیه و حضور علیرضا بیرانوند هستند که اگر این اتفاق نیافتد سناریوی تازه ای مدنظر سرخپوشان خواهد بود. امشب هواداران پرسپولیس تا ساعت 24 منتظر خبر بیرانوند خواهند ماند.
جدول کامل نقل و انتقالات نیم فصل پرسپولیس
ورودی قطعی: امیرعباس آینه چی، الکساندر لوبانف، علی محسن زاده
ورودی احتمالی: علیرضا بیرانوند، گزینه ایکس (دروازه بان داخلی یا خارجی)
خروجی قطعی: ندارد
خروجی احتمالی: مایکل اومانیا
صبای قم
با بازگشت فرید بهزادی کریمی از ترکتورسازی تبریز، علی دایی راحت تر در نقل و انتقالات خرید کرد. او ابتدا پیام صادقیان که خودش به پرسپولیس و سطح اول فوتبال ایران آورده بود را جذب کرد و بعد از آن اکبر صادقی بازیکن سابق صبا را به این تیم باز گرداند تا صبا در ادامه فصل شکل بهتری به خود پیدا کند. هاشم بیک زاده و قاسم دهنوی نیز دو بازیکنی بودند که از جمع شاگردان دایی رفتند. صبا در فهرست بازیکنان بزرگسالش تنها یک جای خالی دارد که تا پایان امشب خریدی نخواهد داشت و یک بازیکن آزاد احتمالا در روزهای آینده به این تیم اضافه می شود.
ورودی قطعی: پیام صادقیان، اکبر صادقی و محمد بائوج رضایی
ورودی احتمالی :-
خروجی قطعی: هاشم بیک زاده و قاسم دهنویتراکتورسازی
تیم امیر قلعه نویی بنابر سنت همیشگی، در فصل نقل و انتقالات تغییرات زیادی داشت چه در کادر بازیکنان و چه در کادر مربیان. آنها دو ستاره مهم به نام های شریفی و نانگ را جذب تیم خود کردند ضمن اینکه مهدی کیانی هم خرید خوبی بود. دیگر موفقیت تراکتور حفظ بختیار رحمانی بود.
ورودی قطعی: مهدی شریفی، آلویز نونگ، ایوب کلانتری، فرزاد حاتمی، مهدی کیانی، فرزین گروسیان
ورودی احتمالی: تراکتور می تواند 3 سهمیه فیفا را به جمع نفرات خود اضافه کند
خروجی قطعی: سامان نریمان جهان، حمزه یونس، میرهانی هاشمی، احمد عبدالله زاده، مهرداد بایرامی، مهرداد طهماسبی
خروجی احتمالی: نداردنفت تهران
نفتی ها پرماجراترین تیم نقل و انتقالات این فصل بودند. شاگردان منصوریان با توجه به اوضاع نامناسب مالی برداشت چندانی از فصل نقل و انتقالات نداشتند و به سختی توانستند دیگر ستاره های خود را نگه دارند. البته هنوز مشخص نیست علیرضا بیرانوند با این تیم ادامه خواهد داد یا نه؟
ورودی قطعی: ندارد
ورودی احتمالی: ندارد
خروجی قطعی: آلویز نونگ، مهدی مومنی، پیام صادقیان، علی محسن زاده، میثم جودکی
خروجی احتمالی: علیرضا بیرانوند، کارلوس سانتوسسپاهان
تیم فوتبال سپاهان که به دنبال جذب چهره هایی مثل اسماعیل شریفات، مهرداد جماعتی و یکی، دو بازیکن شاخص دیگر بود، در نیم فصل یک بازیکن بوسنیایی و یک مهاجم به تیم خود اضافه کرد. همچنین علی هزامی پور دفاع چپ فولاد نیز به این تیم پیوست.
ورودی قطعی: امین منوچهری، علی هزامی پور، سناد آیریچیچ
خروجی قطعی: مهدی شریفی
گسترش فولاد
گسترش فولاد هم مثل تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات پرکار بود. آنها از همان روز اول نقل و انتقالات در بده و بستان با تیم های لیگ برتری بودند.
ورودی قطعی: سیامک کوهنورد، سیدمهدی سیدصالحی، لئوناردو پیمنتا، سامان نریمان جهان، محسن حمیدی، مهدی کربلایی
خروجی قطعی: یوسف سیدی، ایوب کلانتری، سعید دقیقی، مهدی کیانی، مجتبی ترشیز
خروجی احتمالی:-ملوان انزلی
ملوان انزلی نیز به دلیل شرایط نه چندان مناسب مالی در فصل نقل و انتقالات چندان موفق عمل نکرد. آنها در آخرین ساعات نقل و انتقالات مهرداد اولادی را برای پوشش ضعف خط حمله به خدمت گرفتند.
ورودی قطعی: محمد ستاری، مهرداد اولادی، حامد نورمحمدی، شاهین بالیجانی
خروجی قطعی: آرش افشین، فرزاد حاتمی، سرگی پاشنکو، محمد نزهتیپدیده
تیم پدیده در فصل نقل و انتقالات نیم فصل تنها یک بازیکن نامدار به جمع خود اضافه کرد. آنها با حفظ استخوان بندی نیم فصل اول به دنبال بقا در لیگ هستند.
ورودی قطعی: احمد آل نعمه، فریبرز گرامی، علی حسامی، فرشاد قاسمی، سپهر روزی طلب
خروجی قطعی: نداردفولاد خوزستان
اسکوچیچ در فصل نقل و انتقالات پرکار بود، او در نیم فصل یک دروازه بان، یک هافبک و دو مهاجم به تیمش اضافه کرد. همچنین شریفات و جماعتی که تیم هایی به دنبالشان بودند با تصمیم او در تیم ماندند تا بتواند از تجربه شان در ادامه رقابت ها استقاده کند.
ورودی قطعی: کوئه ماها - مهرداد بایرامی - مهرداد طهماسبی - احمد عبدالله زاده
خروجی قطعی: حسین مالکی - مهدی دغاغله - مهرداد بشاگردی


راه آهن
تیم فوتبال راه آهن تغییرات زیادی در فصل نقل و انتقالات داشت و در نهایت در روز پایانی با 3 جابجایی کار را تمام کرد.
ورودی قطعی: محسن فروزان، فرزاد آشوبی، محمد عباس زاده، آتوس سالمون، مجید حسینی، میثم جودکی، علی فاطمی، حامد زمانی، مهدی حنیفی، کسری کاظمی مرشت، امیر محمدپناهی
خروجی قطعی: سیامک کوهنورد، امین منوچهری، مهدی جعفرپور، حسین کریمی، حمید علی عسگر، محمدعلی رمضانیان، امیر نصرآزادانی
خروجی احتمالی: علیرضا محمد


سیاه جامگان
سیاه جامگان نیز مثل راه آهن جابجایی های بسیاری را در فصل نقل و انتقالات داشت. آنها در همان روز اول نقل و انتقالات 6 بازیکن به جمع خود اضافه کردند.
ورودی قطعی: گیلکه نویا، میلاد نوری، مهدی جعفرپور، حسین کریمی، ایمان موسوی، آلاجی سوسه، آیگه بوسی، محسن آقایی
خروجی قطعی: امید سینگ، احمد امیرکامدار، سعید مهدی پور، محسن فروزان، امیر تیزرو، رنان داسیلوا، محمدرضا پازاج، محسن دلیراستقلال اهواز
استقلالی های اهواز که تا امروز هیچ بازیکنی نگرفته بودند به یکباره امروز ٨ بازیکن به خدمت گرفتند، استقلال اهواز از تیم هایی است که بسیار تغییرات داشته و باید دید گم نام ها در نیم فصل دوم چه می کنند.
ورودی قطعی: محمدجواد کردونی-مهدی یلالی- مجتبی رشیدی - مهدی نیایش پور- سندی ساهمان(بوسنی) -علی کردانی- میرفرزادمجیدی- پدرام اردلانی
خروجی قطعی: پرویز کریمی - فرزاد آشوبی - مرتضی منصوری - محمدغلامی - سعید سالارزاده- بهنام موسوی - میلاد جعفری - سعید قزل - علی حسینی - شاهین مجیدی

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.