کد خبر : 1299737 | 06 بهمن 1394 ساعت 23:10 | 14.8K بازدید | 0 دیدگاه

گواردیولا: برای بهتر شدن باید دشمن داشت

سرمربی بایرن به دلایلش برای جدایی‌از این تیم اذعان کرد.

گواردیولا: برای بهتر شدن باید دشمن داشت
به گزارش "ورزش سه"، پپ گواردیولا در حاشیه برگزاری نمایشگاه مد و کالاهای ورزشی در مونیخ با خبرنگاران مواجه شد و مطابق انتظار تنها سوالی که از او داشتند این بود که چرا قصد دارد در پایان فصل جاری از بایرن مونیخ جدا شود.
این مربی 45 ساله در اینباره اذعان کرد:" بعد از گذشت سه چهار سال دیگر هر چه لازم بوده تجربه کرده‌ام. از بارسلونا هم بعد از چهار سال که با موفقیت‌های متعددی هم همراه بود جدا شدم. من عقیده دارم برای بهتر شدن نیاز است دشمن داشته باشی! این دشمن می‌تواند چالش‌های جدید تو باشد. باید همواره به جدال با چالش‌های تازه رفت."
او با اشاره به اینکه هر چه چالش در بایرن وجود داشته را تجربه کرده و تغییر سیستم در این تیم -یعنی رویکرد استفاده از سه مدافع و بردن فیلیپ لام به پست هافبک دفاعی- هم برایش تکراری شده است، افزود:" به عنوان مربی باید همواره واکنش‌های جدید و متفاوتی داشته باشی تا میزان هیجان را بالا نگه داری، حتی برای بازیکنان. در غیر این صورت همه چیز تکراری، یکنواخت و خسته‌کننده می‌شود."
گفتنی است گواردیولا چندی پیش بالاخره تکلیف قراردادش در بایرن مونیخ که تابستان 2016 به پایان می‌رسد را روشن کرد و گفت قصد تمدید و ماندن در بوندسلیگا را ندارد.

دیدگاه‌ها