کد خبر : 1301731 | 14 بهمن 1394 ساعت 18:15 | 24.4K بازدید | 0 دیدگاه

معارفه جالب مدافع جدید بایرن

خرید جدید بایرن نیامده مصدوم شد!

سردار تاسکی،مدافع جدید بایرن مونیخ به علت مصدومیت نتوانست در نشست خبری معارفه خود حضور داشته باشد.

خرید جدید بایرن نیامده مصدوم شد!
به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ در روز پایانی فصل نقل و انتقالات زمستانی موفق شد تا سردار تاسکی مدافع اسپارتاک موسکو روسیه را به طور قرضی تا پایان فصل جذب کند تا بتواند پوششی برای ژروم بواتنگ مصدوم ایجاد کند. با این حال تاسکی به علت مصدومیت در تمرینات تیم نتوانست خود را به نشست خبری معارفه در باشگاه جدیدش برساند.

ماتیاس سامر که در این نشست خبری شرکت کرده بود، گفت:" تاسکی در تمرینات دچار ضربه ای خفیف وارده به سرش شده است. او ممکت است 2 یا 3 روز دور از میادین باشد اما مصدومیت او جدی نیست."

سامر در ادامه از اهمیت جذب تاسکی سخن گفته است:" تاسکی بازیکن با تجربه ای است که می تواند کیفیت خوبی را به خط دفاعی تیم ما اضافه کند. او 28 ساله است اما امیدوار هستم که بتواند از فرصتی که دارد، نهایت استفاده را ببرد. او می تواند با توجه به شخصیتش و سبک بازی که دارد، به خوبی به تیم کمک کند."

سامر در خاتمه شایعه تمایل باشگاه به فروش بن عطیه را رد می کند:" به هیچ عنوان ما قصد چنین کاری را نداشتیم. من مطلقا این مسئله را تکذیب می کنم." گفته می شد که بایرن مونیخ پیش از مصدومیت بواتنگ در تلاش بود تا بن عطیه را به باشگاه سابقش در رم بازگرداند اما مصدومیت ناگهانی بواتنگ آن ها را از این مسئله منصرف کرده است.

دیدگاهها