کد خبر: 1308606/1 زمان: 10:35   1394/12/14 بازدید: 12,346

پورعلی گنجی

آرزوهایم به همراه السد بی حد و مرز است

مدافع ملی‌پوش کشورمان که در این فصل برای السد قطر بازی می‌کند درباره دیدار هفته آینده تیمش مقابل الغرافه اظهار داشت تنها به فکر کسب 3 امتیاز بازی هستند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، تیم السد قطر در این فصل مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی‌پوش کشورمان در ترکیب خود دارد، در این راستا یکی از روزنامه‌های قطر گفت و گویی را با پورعلی گنجی درباره دیدار روز دوشنبه تیمش مقابل الغرافه داشته است.


پورعلی گنجی در مصاحبه با روزنامه الرایه گفت: بازی پیش‌رو ما مقابل الغرافه دیدار سختی خواهد بود اما ما به هیچ وجه به یک امتیاز رضایت نمی‌دهیم و تنها به فکر کسب 3 امتیاز بازی هستیم تا زنجیره پیروزی‌های تیم بعد از کسب دو پیروزی ارزشمند مقابل العربی و الخور ادامه پیدا کند.وی افزود: الغرافه تیم قدرتمندی است و این دیدار برای ما بازی سختی خواهد بود. ما تمرینات خوبی را داشتیم و السد تصمیم دارد تا برای دیدارهای باقی مانده لیگ ستارگان بهترین نتیجه را بگیرد و برای قهرمانی در جام قطر و جام امیر تلاش می‌کند.


مدافع ملی‌پوش کشورمان درباره اینکه می‌توانند نتیجه باری رفت که السد پیروز شد را تکرار کنند، گفت: من اکنون نمی‌توانم قضاوت کنم مخصوصا اینکه من در بازی رفت حضور نداشتم. آنچه که من در این بازی انجام می‌دهم این است که تمام سعی خود را انجام دهم تا مقابل تیمی قدرتمند امتیاز بگیریم.


مرتضی به هواداران السد پیامی داد و گفت: من در این زمان کوتاهی که در تیم بودم تمام تلاش خود را کردم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. می‌دانم السد در شرایط سختی قرار داشت ولی از هواداران می‌خواهم که تمیشان را حمایت کنند. اکنون با بازگشت بازیکنان کلیدی که مصدوم و محروم بودند وضعیت تیم بهتر شده است و امیدواریم نتایج خوبی را بگیریم. آرزوهایم به همراه السد بدون حد و مرز است و می‌خواهم افتخارت زیادی را کسب کنم.


پورعلی گنجی در پایان درباره اینکه می‌توانند در این فصل در میان چهار تیم اول قرار بگیرند گفت: اکنون 6 هفته برای پایان فصل مانده است. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا تمام این 6 بازی را پیروز شویم تا در میان چهار تیم نخست قرار بگیرم. با تمام قدرت برای قهرمانی در دو جام قطر و امیر حرکت می‌کنیم تا قهرمان شویم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.