کد خبر: 1310156/34 زمان: 10:13   1394/12/20 بازدید: 44,869

بازیکن خط خورده به تیم ملی برگشت

رضا شکاری، هافبک تیم ذوب آهن که به دلیل عدم همراهی تیم ملی جوانان در اردوی ترکیه خط خورده بود بار دیگر به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شد.

به گزارش "ورزش سه"، این هافبک زیر 19 سال چند ماه پیش به بهانه همراهی تیم ذوب آهن در جام شهدا حاضر به همراهی تیم ملی جوانان در اردوی آماده سازی ترکیه نشد و در حالی که اذعان داشت مصدوم است برای تیم یحیی در جام شهدا بازی کرد! به دنبال این اتفاق امیر حسین پیروانی نام این بازیکن را از دفترچه یادداشت خود پاک کرد تا فرصت را در اختیار بازیکن جدیدی قرار دهد و این ذهنیت برای بازیکنان شاخص ایجاد نشود که تیم ملی نیازمند آنهاست و همه رفتارهایشان را تحمل خواهد کرد.

به هر صورت اردوهای اخیر تیم ملی جوانان در شرایطی برگزار شد که رضا شکاری یکی از غایبان اصلی بود اما در پی اظهار نارضایتی این بازیکن از وضعیت به وجود آمده امیر حسین پیروانی بار دیگر تصمیم گرفت این فرصت را در اختیار رضا شکاری قرار دهد.

البته باید به این نکته اشاره کرد بیشتر این باشگاه ها هستند که مانع از حضور بازیکنان خود در تمرینات تیم های ملی پایه می شوند و در گذشته به دفعات دیدیم که باشگاه ها به تیم ملی امید نیز بازیکن نمی دادند و این درد در تیم کی روش هم وجود داشت.

تیم ملی جوانان هم اکنون خود را برای بازی های قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی آماده می کند و طبیعی است که امیر حسین پیروانی دوست داشته باشد در اردوهای پیش رو همه نفرات خود را در اختیار داشته باشد تا پسران زیر 19 سال ایران را برای صعود به جام جهانی آماده کنند.

باید به این نکته هم اشاره کرد که صعود تیم ملی جوانان به جام جهانی و حضور شایسته در جام جهای می تواند دروازه فوتبال اروپا را به روی جوان های ایرانی باز کند که این رخداد در نهایت به سود باشگاه ها تمام می شود که از فروش بازیکن به سود قابل توجهی دست خواهند یافت .همان طور که پیش تر دیدیم علیرضا جهانبخش و سردار آزمون در زمان عضویت در تیم ملی جوانان به تیم های اروپایی ترانسفر شدند.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.