کد خبر: 1310556/2 زمان: 20:40   1394/12/21 بازدید: 15,673

فرشاد پیوس سرمربی سپیدرود رشت شد

فرشاد پیوس گلزن اسطوره ای فوتبال ایران تا پایان فصل مسئولیت سرمربیگری سپیدرود را برعهده گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، فرشاد پیوس گلزن افسانه ای فوتبال ایران سکان هدایت سپیدرود را در دست گرفت و طی قراردادی که جمعه شب در دفتر باشگاه سپیدرود به امضا رسید پیوس تا پایان امسال این مسئولیت را برعهده خواهد داشت.

پس از استعفای علی نظرمحمدی از سرمربیگری سپیدرود، هیات مدیره باشگاه با برگزاری جلساتی تمامی گزینه های موجود را مورد بررسی قرار داد و چون تا پیش از مسابقه با نفت و گاز گچساران در ارتباط با گزینه خاصی به جمع بندی رسیده نشد، مصوب گردید که با اعتماد به کادرفنی بدون سرمربی تیم به گچساران برود که با کسب تساوی، بچه ها موفق شدند نتیجه قابل قبولی را بدست بیاورند.

فرشاد پیوس که از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است در کسوت مربیگری هم در تیم های چون تراکتورسازی، خونه به خونه و برق شیراز حضور داشته اند و با اطلاعات و شناختی که نسبت به تک تک بازیکنان سپیدرود داشتند، هیئت مدیره تصمیم گرفت تا هدایت این تیم پرهوادار را به ایشان بسپارد.

در حال حاضر سپیدرود در مرحله نهایی لیگ دسته دوم از دو بازی خارج از خانه یک امتیاز کسب نموده است و با توجه به اینکه پنج بازی از هشت بازی این تیم در خانه برگزار خواهد شد، بهترین فرصت برای بازگشت رودخروشان شمال به لیگ دسته اول در پیشرو خواهد بود.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.