حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1311025/35 زمان: 11:26   1394/12/24 بازدید: 118,271

گل حاج صفی کاندیدای بهترین گل هفته بوندس لیگا

احسان خاطره ساز شد (گزارش تصویری)

ملی پوش ایرانی اف اس وی فرانکفورت با زدن یک گل به یادماندنی و تکرار نشدنی نامش را در دل هواداران ثبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، احسان حاج صفی در جدال برابر فرایبورگ تیم دوم جدول رده بندی بوندس لیگای دو و یکی از مدعیان اصلی صعود در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت و توانست یکی از بهترین نمایش های ممکن در این فصل را ارائه داده و زننده تک گل تیمش در شکست 3-1 مقابل حریف آن هم به زیبایی هر چه تمام تر باشد.

حاج صفی در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم وقتی دید دروازه بان فرایبورگ از دروازه دور شده از میانه های زمین و از فاصله 40 تا 50 متری با یک ضربه فنی و دیدنی توپ را از بالای سر گلر حریف به کنج دروازه میزبان چسباند تا ورزشگاه در سکوت عجیبی فرو رفته و فرایبورگی ها در شوک فرو بروند.

صحنه گل احسان به قدری زیبا بود که حتی بازیکنان ذخیره فرایبورگ که پشت دروازه مشغول گرم کردن بودند هم مات و مبهوت هوش بالای ملی پوش ایرانی فرانکفورتی ها بودند و یکی از آنها با دو دست بر سر می کوبید. حاج صفی که در آن لحظه فرشته نجات تیمش بود با شادی زاید الوصف خود برای چند ثانیه ای همه نگاه ها را معطوف به خودش کرد.

بدون شک گل حاج صفی به فرایبورگ در تاریخ رقابت های بوندس لیگا جاودانه خواهد ماند و این گل زیبا به عنوان یکی از کاندیداهای گل هفته در آلمان مطرح خواهد شد. اتفاقی که اگر چه در سایه شکست سنگین اف اس وی پنهان ماند اما نام حاج صفی را بیشتر نزد باشگاه های بزرگ و متمول آلمانی مطرح خواهد کرد تا او سال بعد را در تیمی که لایقش است به میدان برود.از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.