کد خبر: 1312101/2 زمان: 15:39   1394/12/29 بازدید: 6,080

حرف های زیادی درباره مصدومیتم دارم

نصرتی: خداحافظی‌ام کذب است

مدافع تیم گسترش فولاد تبریز که به دلیل مصدومیت کل فصل جاری لیگ برتر را از دست داد در این باره به گفت و گو پرداخت.

محمد نصرتی که در دیدار تدارکاتی تیمش مقابل سایپا در ناحیه کشکک زانو آسیب دید و کل فصل جاری لیگ برتر را از دست داد، به "ورزش سه" می گوید: متاسفانه این اتفاق رخ داده است و کاری از دستم برنمی آید. روز گذشته زانویم را جراحی کردم و خوشبختانه عمل موفقیت آمیزی بود. چند روز باید استراحت کنم و آرام آرام تمرینات سبک را آغاز خواهم کرد.

پس از اخراج در بازی با استقلال و سپری کردن دوجلسه محرومیت، نصرتی این اتفاق تلخ را بدشانسی نمی داند: اینها حکم و تقدیر خداوند است. من فکر نمی کنم بدشانس هستم. راضی ام به رضای خدا.

مدافع گسترش فولاد با اشاره به این مساله که از قبل نیز آسیب دیده بوده، عنوان کرد: زانوی من از قبل آسیب دیده بود و این مصدومیت بی ارتباط با مصدومیت قبلی نیست. حرف های زیادی در این باره دارم اما فعلا زمانش نیست که بگویم. سر فرصت درباره مصدومیتم افشاگری می کنم.

برخی رسانه ها خبر از خداحافظی نصرتی در پایان فصل دادند. او اما همه چیز را تکذیب می کند: چنین چیزی کذب است. من روند درمانی ام را سپری می کنم و به فوتبال برمی گردم. هرگز قصد خداحافظی ندارم و می خواهم در فصل آینده هم به فوتبالم ادامه دهم.

"آیا جای خالی محمد نصرتی در گسترش فولاد احساس نمی شود؟"؛ نصرتی پاسخ این پرسش را اینگونه می دهد: قطعا بازیکنان خوبی در گسترش فولاد حضور دارند که جای من را پر می کنند و تیم به مشکل نمی خورد. انشاءالله بازیکنان بتوانند روزهای خوبی را برای مردم آذربایجان رقم بزنند.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.