کد خبر: 1319692/2 زمان: 19:24   1395/02/03 بازدید: 26,291

بازگشت امید به اردوی قعرنشین

راه آهن 3 - پدیده 1؛ طلسم راه آهن و محمدی با هم شکست

تیم فوتبال راه آهن در یک برد نوبرانه با 3 گل پدیده مشهد را شکست داد تا با 3 امتیاز این مسابقه به رده چهاردهم جدول صعود کند.

به گزارش "ورزش سه"،  اولین گل راه آهن توسط بهادر عبدی (45) به ثمر رسید و در دقیقه 46 هم مهرداد محمدی فاصله را بیشتر کرد اما بعد از گل پدیده توسط بیات، مهرداد محمدی دوباره در دقیقه 85 برای تیمش گل زد تا راه آهن هر 3 امتیاز این مسابقه را بگیرد و موقتا جای سیاه جامگان را در رده چهاردهم جدول تصاحب کند.

هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر، ساعت 17:30 ـ ورزشگاه شهدای قدس
تماشاگر: 100 نفر

داور: موعد بنیادی‌فر


راه آهن

 محسن فروزان، مهران موسوی، فرشاد فرجی، ابراهیم کریمی، حمیدرضا دیوسالار، حامد زمانی (73 علی فاطمی)، مجید حسینی، مهدی حنفی، مهرداد محمدی، سیداحمد مهدی‌زاده (82 محمدرضا سلیمانی) و بهادر عبدی (69 میلاد ابطحی).
سرمربی: جرج توپالیدیس

پدیده

 مجتبی روشنگر، محمدرضا ناصحی (46 مسعود نظرزاده)، احمد آل نعمه، حسن مرادمند، محسن بیات، میثم نقی زاده، کریم احمدی (60 بهمن سالاری)، حسین بادامکی، مهدی خیری (54 فریبرزگرامی)، یونس شاکری و معین عباسیان
سرمربی: رضا مهاجری
 
اخطار:
 
حمید دیوسالار 22 ـ راه آهن
محمدحسین مرادمند (68 ـ پدیده)
اخراج:
احمد آل‌نعمه 46 - پدیده

شرح بازی:
راه آهن با یک پیروزی روحیه بخش مقابل پدیده به جدول مسابقات لیگ برتر بازگشت. شاگردان جرج توپالیدیس امروز با به ثمر رساندن 3 گل مقابل تیم سختکوش پدیده 3 امتیاز کامل این بازی را تصاحب کردند و جای سیاه جامگان را در رده چهاردهم جدول گرفتند. البته از شانس بد آنها ملوان با انگیزه از سد سایپا گذشت تا فاصله این تیم با منطقه فرار از سقوط همچنان باقی باشد. برای راه آهنی‌ها خبر خوب بازگشت مهرداد محمدی به شرایط ایده‌آل بود. او امروز موفق شد با به ثمر رساندن دو گل نقش مهمی در این برد داشته باشد اگرچه پدیده هم یک نیمه 10 نفره بازی کرد تا دردسر زیادی از این بابت تحمل کند. آنها که قصد کسب 3 امتیاز و صعود به رده‌های بالای جدول را داشتند، در نهایت موفق به این کار نشدند.

شرح گل‌ها:

1 ـ صفر (راه آهن): ارسال کوتاه مهرداد محمدی و کنترل خوب بهادر عبدی با ضربه بغل پای این بازیکن باتجربه همراه شد تا راه آهن در دقیق 45 به گل اول بازی برسد.
2 ـ صفر (راه آهن): خطای احمد آل‌نعمه روی سیداحمد مهدی‌زاده منجر به اعلام یک پنالتی به سود راه آهن شد که مهرداد محمدی در دقیقه 46 این ضربه را به گل تبدیل کرد.
2-1(پدیده) : در دقیقه 62 پاس به عقب پونس شاکری با ضربه بغل پای محسن بیات به گل اول پدیده منجر شد.
3 ـ 1 (راه آهن): دقیقه 85 شروع مجدد عالی محسن فروزان به محمدرضا سلیمانی رسید که این بازیکن در دو قدمی محوطه محمدی را صاحب توپ کرد تا این بازیکن دومین گل خود را در این مسابقه به ثمر برساند.


اتفاق ویژه

*احمد آل‌نعمه مدافع خوزستانی پدیده بعد از خطای پنالتی روی مهدی‌زاده با کارت قرمز مستقیم داور اخراج شد تا پدیده بازی را ده نفره دنبال کند.

*مهرداد محمدی و راه آهن با گلزنی و پیروزی در این مسابقه طلسم‌های خود را شکستند. محمدی 19 هفته گل نزده بود و راه آهن نیز بعد از همین مدت بیش از دو گل وارد دروازه حریفان کرد.

بهترین بازیکن
 مهرداد محمدی مهاجمان راه آهن با به ثمر رساندن دو گل و لرزاندن تیر دروازه پدیده نشان داد که به روزهای خوب خود بازگشته است.

دقایق حساس:

دقیقه 16: شوت محکم محمدرضا ناصحی از داخل محوطه جریمه با شیرجه زیبای محسن فروزان دفع شد.
دقیقه 26: مهرداد محمدی یک فرصت عالی گل را از دست داد. ضربه فنی این بازیکن از داخل محوطه جریمه با دست و پای روشنگر به کرنر رفت.
دقیقه 59: حرکت خوب مهرداد محمدی و ضربه فنی این بازیکن تیرک دروازه پدیده را لرزاند.

در حاشیه:

* کمتر از 100 نفر این مسابقه را تماشا می‌کنند.
* مسعود عنایت ناظر ویژه داوری این بازی است.
* جرج توپالیدیس سرمربی راه آهن بعد از هدر رفتن فرصت تیمش توسط محمدی با خشم بطری آب را به زمین کوبید.
* محمدرضا ناصحی چپ پای باتجربه مشهدی ها در دقیقه 44 مصدوم شد و برای مداوا به رختکن رفت و پدیده زمانی گل خورد که ده نفره بود.
* بهادر عبدی گلزن راه آهنی‌ها در این بازی از تعویض خود چندان راضی نبود و برای دست دادن به سمت توپالیدیس نرفت.
* در دقایق پایانی بازی درگیری لفظی بین دو بازیکن تعویض این دیدار گرامی و سلیمانی بازی را لحظاتی از جریان انداخت.
* سلیمانی بازیکن جوان و تعویضی راه آهن لحظاتی بعد از حضور در میدان پاس گل سوم را به مهرداد محمدی داد.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.