کد خبر : 1330965 | 15 خرداد 1395 ساعت 18:25 | 41.1K بازدید | 0 دیدگاه

طی حکمی از سوی معاون سیما؛

شبکه سه به پورمحمدی سپرده شد

دکتر مرتضی میرباقری طی حکمی علی اصغر پورمحمدی را به عنوان مدیر شبکه سه منصوب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، علی اصغر پورمحمدی که پیش از این نیز سکان شبکه سه را برعهده داشت از سوی معاون صدا و سیما بار دیگر به سمت مدیر شبکه سه منصوب شد تا شبکه ای که از آن به عنوان ورزشی ترین یاد می شود به او سپرده شود.


در این حکم شبکه سه، شبکه تخصصی ورزش، مسابقات و سرگرمی خوانده شده که تولید تأمین و پخش برنامه‌های مفید مفرح و پرنشاط را بر اساس اهداف کلان رسانه و عنایت به مؤلفه های دین، آگاهی، اخلاق و امید در همه قالب‌های برنامه‌سازی بر عهده دارد. دکتر میرباقری در این حکم از مدیر جدید شبکه سه سیما خواسته است با توکل به خداوند بزرگ وبهره‌گیری از تجارب اهل نظر و تجربه برای ساخت و پخش برنامه‌های مفید واثرگذار برای عموم مخاطبان به‌ویژه جوانان عزیز ایران اسلامی اهتمام ویژه داشته باشد.


دکتر میرباقری در اولین حکم خود در معاونت صدا و سیما ضمن سپردن معاونت شبکه سه به پورمحمدی، از تلاش‌های سیدغلامرضا میرحسینی در طول مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرده است.


شبکه سوم سیما در دوره مدیریت پورمحمدی موقعیت ویژه‌ای یافت و به جذاب‌ترین شبکه سیما تبدیل شد و حالا پورمحمدی مجدداً به این مجموعه بازگشته است.


پورمحمدی که از او به عنوان محبوب ترین مدیر سیما نام برده می شود اکنون روزهایی شلوغ و حساس راپیش رو دارد و گمان می رود این شبکه پربیننده صدا وسیما کماکان انتخاب اول باقی بماند.

دیدگاهها