کد خبر: 1331614/39 زمان: 10:57   1395/03/18 بازدید: 12,767

مشکل خاصی پیش نیاید، در گسترش فولاد می مانم

نصرتی: قرار نیست به تراکتورسازی برگردم

مدافع فصل گذشته گسترش فولاد اعلام کرد هیچ صحبتی با مدیرعامل تراکتورسازی برای بازگشت به این تیم انجام نداده است.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار محمد نصرتی با مصطفی آجورلو در نخستین روز کاری او این مدیر در باشگاه تراکتورسازی، شایعاتی را به وجود آورد. گفته می شد احتمال دارد نصرتی با بهبودی پایش مصدومش به تراکتورسازی برگردد. البته خودش این مساله را تکذیب می کند.


نصرتی به خبرنگار "ورزش سه" می گوید: آجورلو در پاس تهران مدیرعامل من بود و خاطرات خوبی با هم داشتیم. یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی نتایج ما در آن برهه بود. او واقعا مدیری است که خدمات زیادی به باشگاه پاس ارائه کرده و مدیر خوب و لایقی به حساب می آید. من برای عرض تبریک با آجورلو تماس گرفتم که او خواهان دیدار حضوری شد. به باشگاه رفتم و صحبت هایی با هم انجام دادیم. او از من خواست با توجه به اینکه کاپیتان تراکتورسازی بودم، یکسری تجربیاتم را در اختیارش قرار دهم و من نیز این کار را انجام دادم.


او درباره شرایط جسمانی اش عنوان می کند: خداراشکر شرایط بهتری دارم. دویدنم را سریع تر کرده ام و فکر می کنم اگر مشکل خاصی پیش نیاید، از یکماه دیگر می توانم به فوتبال برگردم.


نصرتی درباره آینده اش می افزاید: فراز کمالوند از من خواست که کارهای درمانی ام را در تبریز انجام دهم. او گفته بود اگر مصدومیتم برطرف شود، برای فصل آینده مرا می خواهد. فکر می کنم اگر مشکل خاصی پیش نیاید، سال بعد هم در گسترش فولاد توپ می زنم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.