حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1336243/35 زمان: 11:06   1395/04/05 بازدید: 51,019

استارت آلکمار برای فصل جدید فوتبال هلند

شماره 7 به علیرضا جهانبخش رسید

بعد از تعطیلات طولانی مدت دور جدید تمرینات پیش فصل آلکمار از فردا در این شهر آغاز خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه آلکمار بعد از کسب عنوان چهارمی فصل گذشته و حضور در مرحله مقدماتی یورولیگ از فردا دور جدید تمرینات آماده ساز یو پیش فصل خود را در ورزشگاه خانگی آغاز خواهد کرد تا خود را برای فصلی دشوار آماده کند.


شاگردان ون دن بروم که به عنوان یکی از جوان ترین تیم های حاضر در فوتبال هلند شناخته می شوند این بار هم در بازار تابستانی به سراغ شکار استعدادهای جوان رفته و تا به اینجای بازار سه خرید خوب و آینده دار در خط دفاع و میانی داشته اند تا میانگین سنی شان را همچنان در پایین ترین سطح حفظ کنند.


علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی آلکمار هم بعد از استراحت طولانی در ایران امروز در حالی در تمرینات آلکمار حضور خواهد داشت که مدیران باشگاه برای او سورپرایز ویژه ای در نظر گرفته و پیراهن شماره 7 را به او اعطا کردند. جهانبخش که در نیم فصل دوم سال گذشته یکی از ستاره های تاثیرگذار تیمش بود بنا به اعلام سایت باشگاه از فصل آینده صاحب پیراهن شماره 7 آلکمار خواهد بود تا نقش کلیدی اش بیشتر به چشم بیاید، پیراهنی که در سال های گذشته برتن بسیاری از بزرگان باشگاه بود.


در برنامه تدوینی پیش فصل آلکماری ها بین 6 تا 8 بازی تدارکاتی و برپایی دو مرحله اردوی آماده سازی پیش رو خواهند داشت که اولین بازی دوستانه آنها یک هفته دیگر در شهر زاترداگ برابر تیمی ناشناخته از فوتبال اسلواکی خواهد بود.در این بازی ها جهانبخش و یارانش باید به مصاف رقبای سرشناسی همچون آلمریا سیتی اسپانیا،هرتابرلین آلمان و ولندام هلند بروند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.