کد خبر: 1336888/24 زمان: 19:14   1395/04/07 بازدید: 9,225

نامه رضاییان به مدیرعامل شرکت ملی نفت

مسئولان بلند پایه نفت به مذاکرات ورود کنند

مدیرعامل باشگاه ملوان با ارسال نامه ای به مدیرعامل شرکت ملی نفت، رئیس مجمع باشگاه نفت و سهامداران این باشگاه، خواهان ورود آنها به جریان و روند انتقال سهام و جلوگیری از رفتارهای مشکوک شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی؛ مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان در نامه ای خطاب به مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و همچنین رئیس مجمع باشگاه نفت تهران نسبت به آنچه ناعادلانه خواندن و مشکوک بودن روند مذاکرات انتقال سهام نفت به ملوان نامیده می شود، اعتراض کرد و خواهان ورود مسئولان بلند پایه شرکت ملی نفت و سهامداران این باشگاه به روند مذاکرات و انتقال شد.
متن نامه مهندس رضاییان به شرح زیر است:


جناب آقای دکتر سلحشور
ریاست محترم مجمع باشگاه فرهنگی ورزشی نفت تهران
با سلام و آرزوی قبولی طاعات


پیرو اعلام مزایده واگذاری موسسه فرهنگی ورزشی نفت تهران و شرکت فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی و اعلام برنده شدن این باشگاه در مزایده فوق، نشستی در حضور تنی چند از مدیران بلند چایه باشگاه ملوان و تنی چند از اعضای هیات واگذاری موسسه نفت تهران برگزار و توافق نامه و تفاهم نامه اولیه نیز با در نظر گرفتن تمامی جهات و شرایط قانونی انجام گرفت.
باشگاه ملوان منتظر اعلام آمادگی و تهیه قرارداد از سوی موسسه نفت بود که روز شنبه مورخ پنجم تیر ماه 95 راس ساعت 13:14 دقیقه دورنگاری از سوی باشگاه نفت دریافت شد دال بر آنکه برای امضای قرارداد حاضر شوید و کلیه مجوزها از جمله مجوز کمیسیون ماده 5 مبنی بر انتقال را نیز همراه داشته باشید. این در حالیست که در آگهی اولیه مزایده و هم توافق اولیه به صراحت اعلام شده بود اخذ مجوزهای لازم بر عهده انتقال گیرنده (خریدار) است و انتقال دهنده (فروشنده) هیچ مسئولیتی در اینباره ندارد اما هم اکنون خلاف توافقنامه و با تمسک به نامه فدراسیون فوتبال ارائه مجوز را الزامی می دانند. با این وصف در جلسه روز یکشنبه مورخ ششم تیر ماه 95 که راس ساعت 11 در محل دفتر باشگاه نفت حاضر شدیم که متاسفانه مدیر مسئول باشگاه و هیچیک از مسئولان  تصمیم گیرنده جهت عقد قرارداد برابر توافقنامه حضور نداشتند و تنها فرد حاضر از سوی موسسه نفت جناب آقای آل اسحاق (بازرس باشگاه) بود و جدا از درستی یا نادرستی استدلال فدراسیون فوتبال که در جای خود هم قابل بحث است و هم قانونا حق پیگرفت آن را برای خود محفوظ می دانیم، این چرخش 180 درجه ای موسسه نفت شبه برانگیز است.


جالب است بدانید آقای آل اسحاق مکررا به نامه آقای قنبرزاد استناد می کردند که خلاف متن تفاهم نامه است.


یادآور می شود آقای آل اسحاق به نظر خارج از اختیارات خویش و فراتر از قانون مکررا اظهار می داشتند: (این تیم نباید از تهران خارج شود و قطعا نمی شود!)
این درحالیست که برنده مزایده که با رعایت تمام شئونات قانونی انجام شده است و ما (باشگاه ملوان به عنوان برنده مزایده) این اختیار را داریم که تیم را در تهران نگه داریم و یا با طی مسیر قانونی آن را به جایی دیگر منتقل کنیم. شبه ناک است وقتی برنده مزایده را در منگنه غیرمتعارف و غیرمنطقی و غیرقانونی قرار می دهند تا شاید مرادشان حاصل شود! افکار عمومی می داند پشت پرده که نه روی پرده (چرا که همه چیز رو شده است) چیست.


باشگاه ملوان با اعتقاد به لزوم رعایت قانون و پایبندی کامل به توافق اولیه پیگیر حق خویش به عنوان برنده قانونی مزایده  بوده و به لحاظ فوریت امر و زمان کم جهت آماده سازی تیم، تصمیم گیری عاجل و فوری را خواستار است و تاکید می شود این باشگاه آماده است تمام تعهد مندرج در توافق نامه اولیه را با زمانبندی اعلامی در آن متن انجم داده و به نظر می رسد در این راه حسن نیت و توان خویش را نیز به اثبات رسانده است.
خواهشمند است دستور فرمایند وفق مقررات و قوانین دستور انعقاد قرارداد صادر گردد.


با تقدیم احترام
مسعود رضاییان
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی
رونوشت؛
جناب آقای کاردور (معاون محترم وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران)
جناب آقای دکتر هندی
جناب آقای دل پریش
جناب آقای عماد حسینی
جناب آقای تاجیک
جناب آقای عباسی

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.