کد خبر: 1346028/1 زمان: 17:29   1395/05/12 بازدید: 107,837

جوابت را نمی‌دهم تا ....

پاسخ تند داور بازی پرسپولیس به ابوالقاسمپور

سید مهدی سید علی پس از قضاوت اشتباه در دیدار پرسپولیس این بار با جوابی عجیب به انتقادات ابوالقاسم پور حاشیه ساز شد.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار شاگردان برانکو در هفته دوم لیگ برتر و سوتهای سید علی در این دیدار حواشی زیادی را در پی داشت. قرمزپوشان در دیدار برابر فولاد خوزستان در حالیکه تیم برتر میدان بودند با چاشنی اشتباهات داوری نتوانستند از سد فولاد خوزستان عبور کنند. اشتباهاتی که هر چند در یکی از آن ها ابهام وجود دارد اما اشتباه سید علی در اعلام نکردن پنالتی بر روی امیری موضوعی بود که کارشناسان بر روی آن اتفاق نظر دارند.


بهنام ابوالقاسم پور که کارشناس برنامه فوتبال برتر پس از دیدار قرمزها در هفته دوم بود در انتقاد از عملکرد سید علی داور دیدار پرسپولیس و فولاد خوزستان انتقاد های تندی را مطرح کرد. ابوالقاسم پور پس از پایان این دیدار بر روی آنتن زنده شبکه سه در انتقاد به قضاوت گروه داوری این دیدار گفت: "من نباید در کار داوری دخالت کنم اما داور در حد این بازی نبود . این بازی برای سید علی بزرگ بود، این همه تماشاگر آمده و حق تیم پرسپولیس را خوردند. ایشان در دو صحنه اشتباهات بدی کرد. اول اینکه گل پرسپولیس را قبول نکرد و همچنین پنالتی روی طارمی را نگرفت."


پیشکسوت سابق پرسپولیس قضاوت سید علی را دلیل اصلی نتیجه نگرفتن پرسپولیس در هفته دوم معرفی کرد تا انتقادهای باعث واکنش عجیب داور کشورمان شد.


سید علی که دیدار پرسپولیس و فولاد خوزستان اولین قضاوت او در لیگ شانزدهم بود، در واکنش به این صحبتهای ابوالقاسم پور با ارسال پیامی با این متن که "جوابت را نمی دهم تا گنده نشوی" به حرفهای بازیکن پیشین تیم ملی، پرسپولیس و پاس واکنش نشان داد.


ابوالقاسم پور یکی از بازیکنان قدیمی و خوشنام فوتبال ایران است که مطمئنا بسیار از سید علی که کمتر از یک دهه در سطح اول فوتبال ایران حضور دارد، شناخته شده است و انتخاب چنین ادبیات و کلماتی در برابر انتقادات ساده او عکس العملی بسیار ناپسند در فضای ورزشی تلقی می شود. سید علی که هنوز فاصله زیادی تا پایان راه در مسیر قضاوت در فوتبال ایران دارد باید برای حفظ روند رو به رشد خود در جامعه داوران با سعه صدر بیشتری در داخل و خارج میدان در برابر انتقادات برخورد کند تا از این مسیر منحرف نشود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.