کد خبر: 1348092/29 زمان: 16:05   1395/05/19 بازدید: 27,644

گزارش موندودپورتیوو:

بارسلونا و مذاکرات نهایی با مهاجم آرژانتینی

به نظر می رسد که مدیر ورزشی بارسلونا پس از بازگشت از برزیل، مهاجم موردنظر خود را انتخاب کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا هفته هاست که در پی یافتن یک مهاجم جدید است؛ مهاجمی گلزن که بتواند جایگزین مناسبی برای مسی، سوارز و نیمار باشد تا این سه بازیکن سرشناس در مقاطعی از فصل بتوانند به استراحت و تجدید قوا بپردازند.

 

 

جذب این مهاجم کار سختی است؛ چرا که همه می دانند با وجود MSN، نیمکت نشین شدن مهاجم جدید حتمی خواهد بود. نولیتو، ویه تو، گامیرو و ژسوس، به همین دلیل به پیشنهاد بارسا پاسخ منفی داده و راهی تیمی دیگر شدند.

 

روبرت فرناندز، مدیر ورزشی بارسلونا هفته گذشته راهی برزیل شد تا مهاجم مدنظرش را پیدا کند و به ادعای موندودپورتیوو، او پس از بازگشت به هدف خود دست یافته است.

همه چیز حاکی از آن است که فرناندز، مهاجمی از لیگ برزیل که برزیلی نیست را برگزیده است. نام این مهاجم، جاناتان کالری، مهاجم سابق بوکاجونیورز آرژانتین و حال حاضر سائوپائولو است. 8 روز پیش او در مصاحبه ای، از پیوستن قطعی خود به وستهام سخن گفت و اینکه تنها منتظر صادر شدن ویزایش است اما هنوز وستهام خبر انتقال رسمی او را تایید نکرده و این نشان می دهد که احتمالا این قضیه منتفی شده است. به همین دلیل حالا شانس پیوستن کالری به بارسلونا بالا پیش بینی می شود.

 

دیگر گزینه های بارسا، گابریل باربوسا و لوآن هستند که فعلا شانسشان از کالری پایین تر است. طبق این گزارش، بارسلونا کار جذب این مهاجم جدید را تا چهارشنبه آینده و پیش از سوپرکاپ اسپانیا قطعی خواهد کرد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.